111

На пікеті прокуратури Тернопільської області 23 грудня Самооборона Майдану Тернопільщини вимагала звіту прокурора по гучних справах, у розслідуванні яких орган проявив відверту бездіяльність.

Комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик озвучив представникам прокуратури головні вимоги:

«Сьогодні не доведені до логічного завершення, а іноді відверто саботуються справи по злочинах посадових осіб: ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс», Управління у справах захисту прав споживачів у Тернопільській області, Головного управління юстиції в Тернопільській області.

Одним із кричущих фактів є не притягнення до відповідальності за отримання хабаря начальника Реєстраційної служби Пікуля Ярослава Григоровича, яке було задокументованим органами Служби Безпеки України, і який завдячуючи покровительству керівництва обласної прокуратури досі залишається непокараним.

Під носом в прокуратури області відбувається відвертий «дерибан» комунальної власності та земельних ділянок корумпованою міською владою.

Самооборона Майдану Тернопільщини  вимагає протягом триденного терміну заслухати звіт прокурора області про результати розслідувань вище зазначених справ. У випадку ігнорування наших вимог «Самооборона…» обіцяє докласти максимум зусиль для звільнення прокурора області і його заступників із займаних посад».

Попереджувальну акцію ініціювали громадські організації: Самооборона Майдану Тернопільщини, Правий Сектор, Автомайдан та Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Активісти прийшли під прокуратуру, щоб заслухати прокурора та з’ясувати, чому затягується розслідування резонансних кримінальних справ, які перебувають на громадському контролі. Також організації хотіли нагадати прокурору області, що він ще 23 квітня цього року затвердив Положення про Консультативну раду при прокуратурі. Громадські організації тоді ж надали заявки на участь у ній, проте рада так і не збиралась, що унеможливлює конструктивну співпрацю даного органу із громадськістю.

IMG_0620 IMG_0527 IMG_0501 IMG_0499

З повагою,

інформцентр

Самооборони Майдану 
Тернопільщини

3 comments

 1. правда?

  Ковалик, Таловов, Пантюхіна, Лабайчук… всі такі різні і так однаково грають проти влади. Особливо Ковалик, який так хотів, щоб президент Порошенко його підтримав. Як то ти Івасю зараз проти ставленика президента мітинги організовуєш???

 2. 123

  купка самозванців, які хочуть підмінити собою громаду готується до виборів. Це перший пікет проти прокуратури, цікаво, на кому вони спиняться і хто буде наступним?

  1. Антоніна

   Легко таке писати, сидячи за філіжанкою кави, у себе вдома. Чи ви всі так задоволені діями влади, невже все вас влаштовує? А як – ні, то спробуйте висловити свою громадську позицію, не лінуйтеся!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.