“Шахтар” та “Порту” зіграли у нічию

Поділитися

Матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між донецьким “Шахтар” та португальським “Порту” закінчився у нічию – 1:1, передає УНН.

У першому таймі “Порту” володів ініціативою, більше контролював м’яч, але небезпечних моментів так і не створив. У свою чергу “Шахтар” намагався діяти на контратаках, однак теж не надто успішно. Один із моментів все ж міг принести результат, але Гладкий не влучив по м’ячу в декількох метрах від воріт суперника.

На 51-ій хвилині відзначився Тарас Степаненко. Українець сильним ударом головою, замикнув подачу з кутового. Після цього португальці пішли вперед більшими силами, намагаючись швидко відновити паритет. Рахунок у матчі зрівняв Венсан Абубакар на 87-ій хвилині.

Нагадаємо, що цей поєдинок мав лише символічну роль. Обидва клуби, ще після 5-го туру забезпечили собі вихід у наступний етап Ліги чемпіонів. “Порту” залишився на першому місці групи “Н”, “Шахтар” – на другому.