111

5-6 грудня 2014 року на базі управління Державної пенітенціарної служби області, розпочався двох денний семінар-заняття для волонтерів пенітенціарного служіння.
Семінар-заняття проводилося за участі: керівника Відділу ПК УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України протоієрея Костянтина Пантелея і начальника сектору соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Андрія Нитки. До занять було запрошено колишнього політв’язня Ярослава Омеляна.
На проведеному семінар-занятті, також були присутні студенти, а саме: майбутні лікарі, психологи, юристи, педагоги, соціальні працівники, та семінаристи Тернопільської духовної семінарії Української Греко-Католицької Церкви.
Під час семінару учасники дізналися про суть християнського служіння в установах виконання покарань, про напрямок розвитку реформування пенітенціарної системи, а також переглянули відеолекторій присвячений даній тематиці.

Сектор соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими управління ДПтС України в Тернопільській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.