Ще одною перемогою завершилося відстоювання законного права члена профспілки «Трудова солідарність». Завдяки втручанню Західного представництва, зокрема його керівника Петра Штогуна, тернопільська фірма, яка заборгувала своїй працівниці із Кременця заробітну платню у розмірі 2000 грн., повернула борг у найкоротший термін. До того випросити зароблене не вдавалося впродовж трьох місяців.

Пропрацювавши, один місяць торговим представником, молода жінка попросила розрахуватися з нею, на що безпосередній керівник відповів, що гроші будуть трохи згодом. Проте віддавати зарплату ніхто не збирався і кременчанка звільнилася. Разом з цим звернулася із заявою з проханням допомогти у вирішенні фінансового питання до «Трудової солідарності».

Профспілка уже підготувала відповідні скарги про порушення прав до прокуратури та міліції, проте перед їх поданням вирішила розібратися у ситуації із безпосереднім керівництвом фірми. У результаті перемовин із комерційним директором, підприємство не лише повернуло колишній працівниці заборговану зарплатню, а й робоче місце. Нечистого на руку супервайзера, який намагався ошукати свою підлеглу, звільнили.

Напишіть відгук