111

У приміщенні Тернопільського обласного художнього музею 5 грудня 2014 року відбулося відкриття Всеукраїнської пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю». Тернопіль став 12 містом в якому експонується виставка.
У відкритті виставки прийняли участь Митрополит Василій Семенюк, керівник Відділу ПК УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України протоієрей Костянтин Пантелей та декан Бережанського деканату УГКЦ отець Михайло Бугай, заступники начальника управління Руслан Вовк та Валерій Стахов.
Метою виставки є сприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі.
Експозиція включає 113 творів, переданих з пенітенціарних установ України, серед яких і є роботи, установ управління ДПтС в Тернопільській області, що отримали призові місця. Серед жінок: V – Галина Мінеєва, “Життя в раю чи пеклі”, кольорові олівці – Збаразька ВК (№63), серед неповнолітніх III – Анатолій Гаржа, “Рука Божа”, гіпс – Бережанська виховна колонія.
Також потрібно сказати, що Всеукраїнська пересувна виставка «Переображення Господньою Любов’ю» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України розпочала свою роботу у серпні 2013 року в Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні, Ніжині, Житомирі, Вінниці, а тепер вона експонується в Тернополі.

Експозиція в Тернополі триватиме до 19 грудня 2014, після чого її передадуть до м. Чорткова.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.