111

Вчора, близько 10 години 45 хвилин, на масиві “Дружба”, біля зупинки Максима Кривоноса, два даїшники вирішили “виховати” продавщиню яблук. Жінка, яка торгує власними яблуками, чорносливом, щоб якось звести кінці з кінцями, була здивована такою пильною увагою стражів “дорожнього руху”. Тернополянин, який прислав фото у редакцію інтернет-газети “ПРО ВСЕ”, розповів що він поспішав у своїх справах, але коли побачив даїшників-не покупців, а “контролерів”, дуже здивувався. Навіть встиг їх сфотографувати. Коли автор знимок сідав у таксі, то побачив ще один патруль даїшників, який гнав на величезній швидкості “в підмогу “яблучним контролерам”.

-Другий екіпаж хлопців в пагонах ледь не зробив аварію, звук від різких тормозів було чутно дуже далеко.

Закінчилось все тим, що яблуками торгували й далі після обіду, оскільки вся документація у продавчині відповідала нормам закону. Єдине, замість жінки торгівлею займався чоловік.

dai ternopil_2

dai ternopil_15 comments

 1. pp

  Я не дивуюся необізнаності пересічного тернополянина,
  але редактор такого поважного інтернет-видання мав би знати, що триває процес реорганізації органів внутрішніх справ і служба ДАІ має бути об’єднана з патрульно-постовою службою міліції, в обов’язки якої якраз входить контроль торгівлі на вулицях міста. До речі – один із міліціянтів на фото працівник ППС, а вже другий даішник.

 2. zwer

  в тернополі на об;іздній даішники користуються звичайними домашніми відеокамерами. патруль на білому ауді. зупиняють тільки буси і прості авто.все як завжди .даішників треба випалювати до 5 коліна . ніякі реформи ім недопоможуть. неможливо об;єднувати козлів з баранами!!!

  1. pp

   Те саме можна сказати про окремих воmдіїв. У козлів і баранів та інших звірів права треба забирати довічно.

 3. PeterS

  завдання та права працівників підрозділів ДПС ДАІ МВС України визначені наказом МВС № 111 від 27.03.2009 року:
  серед переліку прав відсутні права перевіряти документи обєктів торгівлі. ТОму в подібних випалдках необхідно писати скарги в прокуратуру на перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу. Відповідальність за такі діяння передбачена ст. 365 ККУ.
  Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу

  1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб, –

  карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони супроводжувалися насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, –

  караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  1. pp

   Шановний Петро! Уважно прочитайте перший коментар. Не забивайте людям голови застарілою інформацією. Україна на порозі глобальних перемін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.