14 лютого Сергій Міхалок і гурт BRUTTO дадуть концерт у Тернополі

Поділитися

14 лютого Сергій Міхалок і гурт BRUTTO дадуть концерт у Тернополі в Подоляни Concert Hall в рамках всеукраїнського туру. Сергій Міхалок – лідер гурту «Ляпис Трубецкой», який припинив існування влітку 2014-го. 1 вересня відбулася презентація нової групи перевтіленого Міхалка – BRUTTO. Це розриваюча, невгамовна і зминаюча все підряд енергія. Стати її очевидцем і співучасником можна буде більш ніж в 20 містах України в лютому і березні 2015-го.

Лідер групи, Сергій Міхалок:«Мої пісні “Не Биць скотам”, “Рабкор”, “Броненосец”, “Грай”, “Воины света” – лунали ​на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців! Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, – і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме! »

 BRUTTO – логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю “Ляписа Трубецкого” останніх років. Їх стиль – маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. Виступ гурту – це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

ЦІКАВІ ФАКТИ:

1. Плейлист група складає перед початком кожного концерту. Відомо лише, що в кожному місті туру гарантовано прозвучить новий сингл «Гаррі». Прямо зараз «Гаррі» підкорює радіоефіри:

2. У Чернівцях концерт відбудеться не в концертному залі, а в ФОК Олімпія. Група зіграє на боксерському рингу!

3. Також, тільки у Чернівцях, Віталій Гурков, 10-кратний ​діючий Чемпіон світу з тайського боксу, а також вокаліст BRUTTO, проведе безкоштовний семінар з Muay Thai (тайського боксу).

Час початку і місце проведення буде відомо пізніше.

4. Двоє з учасників групи – українці (одесити).

5. У тур група вирушає на своєму автобусі.

6. У кожне місто група везе свою звукову систему та інструменти.

7. Райдер групи дуже простий, короткий і невимогливий. У групі є вегетаріанці – тому в гримерці велика кількість овочів і «фітнес-няшки».

Перевертні у міліцейських пагонах в Бучачі

Кіборг з Тернопільщини загинув у донецькому аеропорту, застиснувши у долоні фото своїх дітей