111

Народний депутат України 7 скликання Володимир Бойко прикро вражений кадровою політикою нової команди, яка прийшла до влади після перемоги Майдану.

10245288_349133748604211_19527701216370053_n“Пригадую, як команда Порошенка перед виборами Президента України заявляла, що рушійною силою в нашій державі є студенти та молодь, яка на майданах відстояла демократію. Саме цих, думаючих по-новому людей, обіцяли перевести у владні кабінети після проведення люстрації та вигнання прислужників Януковича. Ці ж самі слова лунали і перед парламентськими виборами. Тільки виконувати їх ніхто і не збирався.
Я вже писав про одного недобитка влади Януковича. Маю на увазі Богдана Юлика, який в часи диктатури регіоналів керував тендерами в Службі автомобільних доріг у Тернопільській області, працюючи там заступником начальника. В час зародження протистоянь на майданах в листопаді 2013 року команда Януковича підвищила Юлика, призначивши його на посаду першого заступника. А вже нова влада (в особі порошенківців і свободівців), мабуть, оцінивши його надзвичайний досвід, в часи грабунку регіоналами держави, поставила керувати Службою автомобільних доріг у Тернопільській області.
Тепер ще одного недобитка влади Януковича реанімовано. Колишній натхненник Хоптяна, спершу помічник голови облдержадміністрації, а пізніше – начальник одного із управлінь ОДА Юрій Лубкович осіяв біля Порошенка. Поки цей регіонал, в часи спротиву українського народу, відбілював ім’я Януковича в області, його підлеглий, також держслужбовець Сергій Сторожук в робочий час під стінами Верховної Ради в таборі тітушок «антимайдану» переконував, що весь Тернопіль підтримує диктатора.
Ось такі молоді люди потрібні команді Порошенка. Ті, кого потрібно люструвати, осідають у владних кабінетах, наближаючи реванш Путіна-Януковича.
А обіцянка про дуже потрібних і відважних студентів командою Порошенка далі буде використовуватись під час наступної виборчої кампанії”,- написав у Фейсбуці Володимир Бойко.2 comments

  1. ГРИГОРІЙ

    Чому не проводяться службові розслідування щодо тих керівників Управлінь, які посилали силою працівників на антимайдани? Чому вони досі на своїх посадах мордують підлеглих, за те що виступили проти їх сваволі? Хто з обладміністрації і облради взяв хабар за те, щоб їх не звільнили? Прокуратура має розслідувати антимайданівські шабаші керівників управління сільського господарства, антимонопольного комітету, пенсійного фонду області, управління освіти, управління охорони здоровя і т.д.

  2. тарс

    От що бойко зробив для Тернопілля разом зі своїми побратимами знають всі- 0 цілих, 0 десятих.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.