Як у Кременці суддів і прокурорів люстрували (фото)

Поділитися

16 січня о 14.00біля приміщення КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ відбулася громадська акція, спрямована проти суддівського свавілля, бездіяльності правоохоронних органів.

Представники “Народної ради” проаналізували свою акцію:

iFcAlPxHzUkДетальніший аналіз буде тоді, коли весь матеріал викладемо у відеоматеріалах. По свіженькому.
1. Правий сектор це реально нормальні мужики. Тепер я розумію, чому російська армія та «спецназ» розбивають лоби об наших.
2. Суддя Варневич могла реально розрядити ситуацію, вийшовши до пікетувальників. Але де ж: нічого не буду, нікуди не піду і взагалі, хто ви такі?
3. Всі вони «гнилля»: щоб втримати себе, вони готові продати один одного.
U0kgbxa1-GU4. По прокуратурі. Прийшовши туди, уже у меншій кількості, виявилося, що це режимний об’єкт: двері замкнені, пропускають лише по три чоловіка. Лише на цьому факті спілкування із прокурором Гібським характеризує його як людину: бреше, як остання сука, прямо в очі. Він заявив, що такий режим був завжди, хоча всі рази заходили коли хотіли і скільки хотіли.
Одним словом, поки таку нечисть реально з крісел не повикидаєш, життя у державі не буде.
Офіційно. Голова РДА В.А. Ткачук отримав звернення із вимогами:
1. Варневич у відставку.
2. Справу по Іванюку на аналіз до Вищої ради юстиції
3. Обласна прокуратура негайно подає протест на судовий вирок по Іванюку (Гібський постійно путався: то готують протест, то подають, то уже подали – «мужик» реально не орієнтувався. Лише з інтернету стало зрозуміло, що даний факт здійснився. Хоча суддя Варневич заявила, що таке рішення прийняла з вини прокуратури – такі подали матеріали)
4. Гібський у відставку.
5. Головний суддя Зембра повертає 8.00 га землі, які не обробляє, у власність громади села Дунаїв
Як вони будуть вирішувати – їх проблеми, але наступні акції на черзі: змію треба добити у їх же логові.

mdbS-v15bfQ

Натомість правоохоронці також відреагували:

Кримінальне провадження за статтею 377 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного, відкрили правоохоронці Тернопільщини.

 Шістнадцятого січня близько 15.30 у приміщення кабінету судді Кременецького районного суду ввійшла група невідомих осіб в масках, які розпочали суперечку та словесно погрожували служителю Феміди.

 За словами начальника Кременецького райвідділу міліції Володимира Галевича, на місце події виїхала слідчо-оперативна група. У ході перевірки вони встановили, що 16 січня на підставі поданого до Кременецької міськради повідомлення громадської організації “Народна рада” о 14.00 відбулася акція “Проти явного беззаконня та свавілля представників органів державної ради та силових структур”.

На акцію протесту, яка відбувалася поблизу приміщення Кременецького районного суду, прийшли представники “Народної ради”, осередок партії “Правий сектор” та представники незалежного об’єднання профспілок “Трудова солідарність”.

Близько сімдесяти учасників зібрання намагалися з’ясувати причини та обставини, які призвели до несправедливого, на їх думку, рішення суду, а саме, звільнення від кримінальної відповідальності колишнього міського голови Почаєва за вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (Службове підроблення).

Під час акції протесту група невідомих осіб увійшла в приміщення кабінету судді Кременецького райсуду. Після словесної перепалки вийшли разом з нею на вулицю та посадили її у сміттєвий бак. Запхали в бак і голову Кременецького суду.

У ході проведених заходів працівники Кременецького райвідділу встановили, що серед групи невідомих осіб перебував мешканець Кременця, який і вчинив протиправні дії відносно судді. Наразі встановлюється місце знаходження чоловіка.

Подію правоохоронці внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального провадження, передбаченого статтею 296 частиною 2 Кримінального кодексу України (хуліганство).

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

X0y7FbGfpW8
WJYQLU-VraE

we8kQURaYvM

Петро Антонюк з Чорткова рекомендує не купляти у магазині опалення “Buderus”

Син аграрного мільярдера переховується від міліції