Як вийти на ринки Європейського Союзу?

Поділитися

10 лютого 2015 року в Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться практичний семінар “Як вийти на ринки Європейського Союзу”. Семінар проводиться для представників українського бізнесу для роз’яснення особливостей роботи з ринками Європейського Союзу в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС для України. Семінар проводиться Києво-Могилянською бізнес-школою та ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа, Київ, вул. Волоська 8/5, 4-й поверх
Коли: 10 лютого 2015 року, 18.00 – 21.00
Для кого: для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС

Участь у семінарі – безкоштовна, але за попереднім записом. Оскільки кількість місць обмежена, перевага віддаватиметься представникам українського бізнесу. Заповнити реєстраційну анкету для участі у семінарі можна тут: http://bit.ly/AA-seminar-KMBS. Дедлайн для реєстрації – 5 лютого, 23.00.

На семінарі експерти говоритимуть:
•    про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки;
•    про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС;
•    про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу;
•    про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі презентуватиметься Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор – Олег Мірошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Посібник містить базовий гід з експорту та огляд можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС. На семінарі можна буде отримати друковану версію посібника.

Експерти семінару:

  • Тарас Качка, в.о. президента Американської торгової палати, учасник переговорної групи щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною
  • Олег Мірошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013)
  • Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France
  • Володими Патіс, співзасновник компанії “Eskada-M” (працює на ринках ЄС), випускник Києво-Могилянської бізнес-школи

Контактна особа: 
Володимир Гушулей, ГО «Інтерньюз-Україна», 0937084334, vgushuley@internews.ua

Тарас Пастух: “Щоб розуміти потреби армії, нардепам потрібно спілкуватися з бійцями на бойових позиціях, а не читати генеральські звіти”

Вшанування у Тернополі дня Акту Злуки українських земель у 1919 році