111

Мені стало відомо, що 18 лютого 2015 р. мешканцями Тернополя була організована акція протесту проти забудови на площі залізничного вокзалу. На вул. Хмельницького вже виставлений будівельний паркан, і як завжди – ніхто не збирається обговорювати доцільність цієї забудови з тернопільскою громадою та мешканцями сусідніх будинків!
Тим самим шановні тернополяни, міська влада на чолі з п. Надалом та його командою засвідчила продовження руйнівної ходи по Тернополю, перетворюючи місто з обласного центру на провінційне занедбане містечко – глушину, незручну для життя. Для нашої влади головне – ласа діляночка у центрі міста, а як у цьому місті житимуть люди – байдуже!
Архітектори переконують, що у містобудівної діяльності мають бути такі цивілізовані норми, як недоторканість територій. До цих територій належать вокзали, парки, історичні об’єкти архітектури, що становлять візитівку міста.
За час каденції Сергія Віталійовича громада міста побачила повний набір диких вчинків по знищенню Тернополя, як затишного міста: забудова парків, скверів, дитячих майданчиків тощо. Але останніми своїми рішеннями п. Надал і його «молода команда» перевершили самих себе. Адже важко собі уявити, щоби площа залізничного вокзалу, наприклад, у м. Львів або Івано-Франківськ була би забудована.
Власне, для мене забудова на площі тернопільського залізничного вокзалу це те саме, що й спорудження у центрі Театрального майдану туалету. А чому б і ні?.. Зручно, не треба кудись відходити по нужді!
А ось ще аргумент для виділення діляночку у центрі міста! Сидить собі Тарас Григоровичу у посеред свого скверику, дурно місце займає. Його ж можна посунути в бік, у тінь дерев, а на тому місці поставити гарну кафешку – «В гостях у Шевченка». Супер!!!.
За такою звихнутою логікою вже зараз планується забудова площі «Героїв майдану», вже зараз ведеться будівництво житлової комерційної багатоповерхівки навпроти школи № 9, що в порушення санітарних і містобудівних норм закриє сонячне світло дітям; та багато іншого.
Цими днями ми усі вшановуємо пам’ять Небесної сотні, пам’ять про загиблих воїнів на війні на сході.
Кращі сини України загинули з надією на чисту Україну, без хабарників та злодіїв. Міська ж влада на жаль демонструє нахабне ігнорування цих цінностей!
Тернополяни, не ображайтесь, але місцева «влада» має нас за ніщо. Нас поставили на коліна та ще й змусили схилити голови, щоби ми нічого не бачили.
Нещодавно мені трапилася листівка:
« Українцю! Вбий у собі раба!» — це про нас…
Голова громадської організації «ЕКОАЛЬЯНС» О. Філь

22 лютого 2015 року

3 comments

 1. Саша

  Жителям Тернополя вже давно потрібно було поставити питання про досрокову відставку злодія Надала з посади мера. Нажаль Тернополяни думають що це зробить хтось інший за них. Не працюють в Тернополі і правохоронні органи в обовязки котрих входить забизпечити законність в місті та області. Порушення які вчиняє мер наруку правохоронцям-чим більше порушень допустить Надал тим більшу матеріальну вигоду отримають керівники правохоронних органів за те що нічого не бачать і будуть мовчати. Вот такий стиль керівництва правохоронців в Тернополі.

  1. Петро

   нехай будують = все одно це все взірвемо

 2. ляля

  а прокурор міста, який би мав дати оцінку цим діям, відпочиває в Америці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.