111

Львівські правоохоронці звернулися до можливих очевидців викрадення подружжя, що сталось 17 лютого на вул. Б.Хмельницького, з проханням повідомляти будь-яку інформацію, що допоможе розкрити злочин. Про це  повідомили у прес-службі МВС Львівської області.

Вчора, 17 лютого, на 102 надійшло повідомлення від очевидця події, котрий повідомив про те, що у Львові на вулиці Б. Хмельницького, 64 невідомі особи в масках, одягнені у камуфляжну форму, заштовхали чоловіка та жінку у два різних автомобіля, після чого поїхали у невідомому напрямку.

Згодом до правоохоронців звернувся 36-річний мешканець Пустомитівського району, котрий розповів, що він разом зі своєю 31-річною дружиною у власному автомобілі Нісан їхали вулицею Б.Хмельницького. Раптом дорогу їм перегородили два автомобіля: Деу та БМВ. При цьому один з цих автомобілів зіткнувся з його Нісаном.

За словами потерпілого, з автомобілів вийшло кілька чоловіків у масках на обличчях, одягнутих у камуфляжну форму. Його заштовхали на заднє сидіння власного автомобіля, а дружину – у свій БМВ, після чого поїхали у невідомому напрямку.

На вулиці Промисловій зловмисники виштовхали чоловіка з Нісану та поїхали далі. За словами потерпілого, його дружина залишилась у БМВ зловмисників.

На даний час автомобіль Нісан розшуканий.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України та за ч.1 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.