111

Доброго здоров’я, друзі! Надворі в нас вівторок, у Києві чудесна зимова погода, морозець і сяє сонечко. Світловий день вже зримо довший, що символізує поступову перемогу сил світла і добра над силами темряви. Дід сподівається, що всі ви при доброму здоров’ї і гарно розпочали свій трудовий день. Але іноді варто зробити невеличку перерву, тому дід пропонує небайдужим громадянам заварити собі по філіжанці звичного ранкового кохве, або чаю і вмостившись зручненько почитати очередну дідову писанину.

Ми всі уважно стежимо за ситуацією навколо нашої бойової красуні Наді Савченко, котра вже шістдесят сьомий день вперто тримає голодовку. Хуйло явно не ждав від Наді такої сили духу, думав, що вона поголодає днів пару і покине. А за цей час її активи ще більше зростуть, що позволить подорожче її обміняти на шось, з точки зору Хуйла, существенне. Бо одне діло обмінювати молодшого офіцера української армії, і совсєм друге діло – народного депутата України та депутата ПАРЄ, ім’я якої не сходить з вуст мірових лідєров. Тобто, актив сидів собі в буцегарні, під надьожною охороною і його вартість за останні півроку стрімко зростала. Удачна інвестіція, думав собі “бізнесмен” Хуйло і особо не парився.

Но тут Надя, оце удачне дополнєніє до золотовалютного резерву Росії, продовжує голодувати всерйоз і без шуток. Угроза получить збитки на рівному місці не тішить Хуйла і заставляє його нєрвнічать. В камеру до Наді начали толпами і поодіночке бігать ліца, які отвечають в Росії за казьонне мілосєрдіє, тіпа Еллочки Памфілової. А вчора проізошло вообще із ряда вон виходящее собитіє, равного якому наверноє не знає багата історія пенітенціарних закладів РФ – до Наді в камеру вчора були допущені іностранні лікарі з самої Германії. Дід думає, шо без тиску Анжели Хорстовни тут не обійшлося і шо це іменно вона настояла в Мінську, щоб німецькі лікарі взяли стан Савченко під пристальний медичний нагляд. Вчора німецькі дохтори оглянули Надю, провели детальне обстеження, результати якого показали, що в цілому состояніє здоров’я нашої неслухнянки удовлєтворітєльне. Ну, наскільки це може бути на третьому місяці голодування. Це свідчить лише про те, що при залізній волі в Наді ще й залізне здоров’я. От інтєресно, скільки видержить Хуйло, єслі попаде в Гаагу і надумає голодувати? Без їжі він вже через місяць копита би відкинув, під бурниє нєпрекращающієся аплодисменти мірового сообщества.

Дід дуже надіється, що Надя в скором времені повернеться додому, хотя би тому, шо цинік Хуйло має ж понімать: Савченко – актив хрупкий, нада реалізовувать пока ще є возможность. Наші полонені проявляють солідарність між собою і вчора надійшла звістка, що Олег Сенцов також пригрозив розпочати голодування, якщо з Надєю шось трапиться. Дід не прихильник таких методів боротьби, як голодування, бо це і для здоров’я недобре, ще й примушує мільйони українців переживати за наших. Але коли в людей немає іншого методу боротьби, то залишається лише голодування. Яке в глазах Хуйла виглядає як знецінення сомнітєльного активу, від якого нада пошвидше ізбавляться, пока за нього можна хоть шось вторгувати.

Однією з главних причин будущого краху путінського режиму буде нєумеренная алчность. Колись в майбутньому приказка “Жадность фраєра сгубила” буде проілюстрована галереєю портретів, во главе яких несомнєнно красуватиметься пика Хуйла. Кстаті, для наших Яника і Ко місця в тій галереї вже твердо зарезорвовані. На очереді Хуйло з подєльніками. Міжнародні інформагентства распространяють дані, за якими Хуйло є на сьогоднішній день одним з самих багатих людей планети і сумарно його состояніє оцінюється в 200 мільярдів долларів. Заметьтє – долларів, а не рублів, бо вряд лі Хуйло довіряє дерев’яному. Жадность – слаба сторона Хуйла і з цього боку він предєльно уязвім. На цих струнах і нада грати, але не нєжно перебираючи пальчиками ті струни, а нещадно тєрзая їх, як це роблять молоді й резві гітаристи, котрі уверені, що чим громче музика, тим вона прекрасніша.

Тєм временєм на фронті наблюдається те, про шо ми з вами багато говорили. Імітація припинення вогню, особенно в Дебальцево нікого з западних лідеров не вводить у заблуждєніє. В заблуждєніє введьон один Хуйло, якому його генєрали бодро доложили про созданіє Дебальцевського котла. Совецька практика приписок і окозамилювання цвіте в російській арміі махровим цветом, бо ріссіш-генерален нічим не ризикують – не піде ж Хуйло самолічно провіряти є там котьол, чи нема. А харашо було б єслі би поїхав і лічно провірив. Українська воєнщина нєсомнєнно зраділа б такому візиту і зустріла дорогого московського гостя подобающим случаю салютом.

Меж тєм, Хуйло Дебальцево посєщать стремається, то він зранку полетів у Будапешт, де собирається продємонстрірувать світу, шо він виїзний і ізоляції ніякої нема. А под шумок Хуйло собирається задать Віті Орбану ряд нєліцеприятних вопросов касатєльно ранєє виданих йому грошей. “Гдє дєньгі, Віть?” буде лейтмотивом сьогоднішніх переговорів і Орбану прийдеться шото варнякати в ответ. Получені на Южний поток гроші Вітя давно проциндрив, газопровод не строїв, хотя активно сімулірував дєятєльность, коли проводив через парламент якіто закони, которі якоби позволяють строїти газогон в обхід дозволів Єврокомісії. Так шо в ответ на строгі вопроси московського сцаря Орбан з готовностью покаже Хуйлу купу разних бумажок. Так як Остап Бендер показував квитанції предісполкому, убіждая послєднєго, шо він всьо-таки посилав Шурі Балаганову тєлєграми.

Пікантность сітуації в тому, шо Хуйлу і отчитувать Орбана привселюдно не можна, а необхідно наоборот – всячеськи дємонстрірувать крепку дружбу і тєсноє партьорство між Росією та Угорщиною. Вітя Орбан тоже парень ушлий і наверняка попробує воспользуваться неудобной позой Хуйла. Ці два аферіста друг друга стоять і Вітя наверняка намекне Хуйлу, шо сам факт його візиту в країну ЄС уже сам по собі вартий купи грошей. Бо Вітя, связавшись з Хуйлом, спалює свій політичний капітал як перед ЄС та США, так і перед собственними гражданами. Нада би компенсірувать – намекне Орбан Хуйлу многозначітєльно потираючи пальці. Но в Хуйла з грошенятами січас нє очень, так шо вряд лі він розкошелиться. Но, посмотрім.

Угорці – народ добродушний, но страшно злопам’ятний. І вони добре пам’ятають добросусідську помощ Москви і в 1848, і в 1945, і в 1956 роках. Національне достояніє Угощини, поет Шандор Петефі (сучасник і фактично угорський аналог Тараса Шевченка) з легкої руки царя-батюшки Ніколая первого пропав без вісти. І є свідчення, що загинув поет в Сибіру, що наряду з множеством інших подобних фактів нєсомнєнно укріпляє угорсько-російську дружбу і посилює любов угорців до російського гостя. Тому якшанія Орбана з Хуйлом дедалі більше угорців сприймають як мінімум з нєдоуменієм. Учорашня кількатисячна демонстрація протесту проти візиту московського гостя, яка відбулася в Будапешті, яскраво засвідчила, як нєжно угорці люблять Хуйла. В нормальних людей – а переважна більшість угорців люди нормальні – Хуйло може визивати лише омерзєніє.

Мірові лідєри прекрасно розуміють, шо зараз проісходить, і Вітя Орбан нєсомнєнно вигребе йому причитающеєся. Но вигребе в свойо врем’я і Хуйло, який продовжує політику тупої брехні. Сама гаряча точка зараз Дебальцево і диктори іностранних телеканалов люто ненавидять Хуйла за те, що він веде войну в регіоні з такими труднопроізносими названіями. А єслі серйозно, то було совершенно ожидаємо, що Дебальцевський вузол зразу стане трудним випробуванням для плану Мінськ-2. На який Хуйло покладає сподівання, що ще протягом цього року йому вдасться запихнуть ДНР-ЛНР обратно в Україну і диктувати через цей імплант Києву свої указанія. Но ще в Мінську Хуйло вчепився в Дебальцево, намагається його тягати, як тузік грелку, тєряя оперативну швидкість достіженія головної мети. Оце постійне отвлєченіє на часності, від чого шкереберть летить твій главний план, обичний признак психічно хворих людей з розсіяною увагою. Дід колись наблюдав одного свого знайомого, який не вмів одновременно і машину вести і радіо настраювать. То він облишував кермо і переставав дивитися за дорогою, всєцело погружаясь у настройки радіо. На повній швидкості. Єстєственно, прийшло врем’я отой знайомий розбився, добре хоть не насмерть, і тепер ходить пішки. Таке…

В общем, у Хуйла наліцо ті ж симптоми і рано чи пізно Хуйлуша розіб’є свою колимагу под аббревіатурою РФ. Чи загине при цьому він сам пока нєізвесно, но прогресивне людство надіється на лучшеє.
Однако, Хуйло, кажеться, добився тим Дебальцево нужного нам результату – по многочислєнним признакам, у Вашингтоні прийнято принципове рішення про поставки хунті оружія і зараз, відімо, вирішується як іменно дєйствувать – посилати оружіє відкрито з соответствующим освещенієм в пресі, чи лучше, шоб оте оружіє появилося у нашої Армії неожиданно і вдруг. Наблюдаєм.

На ринку нафти наблюдається підвищення вартості БРЕНТу, хотя аналітіки предупреждають, що ця тенденція недовготривала. Дід на всякий случай недвусмислєнно намекає нафтоаферістам на таінственно мерцающий лом – порядок должен буть, товаріщі аферісти. Хотя совершенно ясно, шо ціна на БРЕНТ 62 доллара Хуйла не спасе, но вона дає йому надію, шо може скоро буде 150 долларов. Цього звичайно не станеться, но Хуйла нада позбавляти всячеських надєжд. Все проісходяще вокруг Хуйла має буть в його очах непонятним і страшним.

Зберігаємо бальорий бойовий дух, держим кулаки за Надю, всіляко допомагаємо Армії і читаємо repka.club.

Та слєдім, шоб візує був порядок! А не то, шо січас

Свирид Опанасович

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.