8 лютого у спорткомплексі “Політехнік” відбулися чотири матчі 12-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги. Також у цей день відбулася перенесена гра 7-го туру.

Безвиграшну серію з 5-ти матчів нарешті вдалося перервати команді Арс-Кераміка. У звітному турі їм протистояла теребовлянська Нива. У напруженій грі події розгорталися непередбачувано, адже вели у рахунку команди по черзі. Все ж таки останнє слово було за гравцями Арс-Кераміки, які за кілька хвилин до фінального свистка за рахунку 4:4 зуміли вирвати таку бажану перемогу. Автором переможного м’яча став Анатолій Куций.

Арс-Кераміка – Нива Теребовля 5:4 (Куций Анатолій (2), Дроздовський Сергій, Сливка Ігор, Ковалик Віктор — Чиряк Ростислав (2), Никеруй Юрій, Сороцький Ігор)

Прогнозовані три очки до свого активу записали претенденти на чемпіонство — Металіст. Підопічним Ігоря Бадла у цьому турі протистояли аутсайдери — бучацький Колос. Хоча аутсайдери і відіграли увесь матч однією п’ятіркою, але змогли уникнути великого розгрому. На класі Металіст поклав у ворота опонентів 4 голи.

Колос Бучач – Металіст 1:4 (Гнатишин Микола — Янчик Сергій, Гвіанідзе Автанділ, Бадло Петро, Бадло Андрій)

Святкову перемогу одержали футзалісти Роми-Орбіт, обігравши у 12-му турі Метаморфозу. Справа у тім, що напередодні туру у гравця Роми Степана Винника народився син. Народження первістка Степан Винник відзначив забитим голом, вивівши свою команду вперед на старті гри.

Метаморфоза, до слова, пручалася до останнього. Дублем у ворота Роми вистрілив один з лідерів Метаморфози Степан Матвійків, який повернувся в основу після травми. Проте на дубль Матвійківа своїм дуплетом відзначився лідер Роми — Роман Мельник.

Рома-Орбіт – Метаморфоза 5:3 (Мельник Роман (2), Кормило Тарас, Паламар Олександр, Винник Степан — Матвійків Степан (2), Лобас Віталій)

Агрон-Королівський смак у другому матчі поспіль здобуває вольову перемогу. Минулого тижня команда Віталія Паперовського ледь не втратила очки у грі з Нивою, а тепер — ледь не спіткнулися об Вікінг. Наймолодші учасники Вищої ліги чинили гідний опір фаворитам сезону. Про напруженість цього матчу свідчать аж 6 жовтих карток. Дві з них отримав гравець Вікінга Арсен Слотюк і достроково покинув майданчик.

У середині другого тайму вікінги зуміли зрівняти рахунок (2:2) і намагалися втримати прийнятний для себе результат. Проте на останній хвилині гри захист Вікінга не встежив за Михайлом Костівим, який вирвав перемогу для Агрона.

Агрон-Королівський смак – Вікінг 3:2 (Карпа Михайло, Головко Назар, Костів Михайло — Кухарук Андрій, Кухарський Роман)

У перенесеній грі 7-го туру Ерідон зустрічався з Арс-Керамікою і ледь не втратив перемогу. За рахунку 3:0 на користь Ерідона, Арс-Кераміка забила двічі і не реалізувала пенальті. Ця перемога та програш Вікінга дозволили Ерідону піднятися на третю позицію у турнірній таблиці.

Ерідон – Арс-Кераміка 3:2 (Шельвіка Володимир (2), Хоптовий Андрій — Городовий Богдан, Когут Микола)