11053352_1031624460200334_1994214077095261015_nВже більше місяця колектив Бережанського тубдиспансеру активно бореться із “Невидимою Примарою” котра всіма шляхами і способами намагається ліквідувати установу.
Такі намагання проходили і кілька років тому. На щастя колективу і хворих людей, що потребують лікування справа вирішувалася на їх користь. І тільки, і тільки на превеликий жаль для Примари ця справа була не вдалою.
І ось, коли закрити офіційно не вдається,- Примара почала діяти таємно… і підступно.
Звернень підготовлено було багато… пройшли обговорення, підтримка ГО “Бережанський Майдан”, ГО “Бережанська самооборона ім.Героїв Лисоні”, очільників району, депутатів Верховної Ради України, депутатів обласної ради. Справа наче вирішена… але це тільки пригальмувало справу… Примара боїться розголосу.
Як повідомили знайомі депутати обласної ради справа не вирішена, вона переведена в напівсплячий стан.
Звісно інформація потребує перевірки і розслідування…
Закриття тубдиспансеру ведеться закулісно, не прозоро і підступно. Подейкують обласні депутати, що хтось із наших депутатів та людей з району в даній справі “Бородують”, адже шмат землі ласий… центр. Люди з області відмовилися називати прізвища.
Якщо справу перетворення славного Магдебургського м.Бережани в село не припинити, то нам грозить щось на кшталт МІСТА-ПРИМАРИ

19584_1031624350200345_8534410248204959123_nВарто запитати Очільників району і їх заступників, депутатів області і району, що Вони зробили, роблять і мають намір зробити для зупинення непоправимого процесу. Буде ще сотня людей викинута на біржу праці, чиїсь діти і батьки будуть не доїдати.
Відмазки типу: “в країні війна”, “криза”, “зміна держустрою” не приймаються категорично, бо життя бурхливо вирує і продовжується.
Чому жоден чиновник не оголосить всерайонне зібрання, щоб порадитися, що далі робити з районом, чому не відробляють ті зарплати, котрі отримують із наших податків.
Тут потрібно завести такі порядки:
1) Прийшов на посаду – на зарплату, але мінімальну …800 грн… живи і думай, як живуть такі як Ти.
2) Зробив добру справу для примноження добробуту… добав собі 100-200 грн. …. живи, працюй і думай далі як жити…
3) Будь хоч міліонером, але щоб все працювало і приносило прибуток… добробут людям.
Хто за відновлення НАРОДНО-ГОСПОДАРСЬКОГО комплексу району і створення належних умов прошу зголошуватися.
Буду радий якщо Примара зголоситься і доведе мені протилежне, бо я вважаю, що Бережанам потрібні Здорові Українці, потрібні робочі місця і дитячі усмішки.
Прізвищ не знаю і вказувати не буду, бо злодій той хто спійманий на гарячому.
А Примарі чи Примарам раджу остудити свої емоції і потреби. Рано чи пізно Тайне стає явним. Час вже не той, – і люди не боягузи. Час знайшовся на агресію з боку РФ – знайдеться і на внутрішнього ворога.
Прошу трохи порепостити для розголосу, бо ЗЛОДЮГИ нічого не бояться, навіть тих хлопців що захищають іх спокійний сон на Сході.

Василь Мазурик

***

В Аргентині виявлено місто, яке чверть століття знаходилося під водою

Ще у 20-х роках минулого століття жваве туристичне місто Аргентини з шикарними готелями, ресторанами і нічними закладами притягало туристів з усіх куточків світу. Сьогодні колись райський куточок перетворився на справжнє місто-примару з білими руїнами, покритими щільним шаром іржі залишками минулої розкоші і полеглими лініями електропередач.

Epecuén – аргентинське місто, яке ще на початку минулого століття вважалося популярним туристичним центром з розвиненою інфраструктурою і прекрасною природою. Проте, листопад 1985 року став роковим в історії міста. У той нещасливий місяць суворе природне явище, відоме як «стояча хвиля», зруйнувало платину, що довгий час служила захистом Epecuén від повеней. З того часу приливи почали нестримно рости. Попри те, що місцеві жителі мали в розпорядженні достатню кількість часу, щоб врятуватися і покинути тонучу місцевість, саме місто поступово занурювалося в глибокий підводний сон.

Тільки через чверть століття вода відступила, і на суші знову показався Epecuén. Замість жвавого туристичного центру з морської безодні вийшло справжнє місто-примара, наповнене пустинними руїнами, що віддалено нагадують людям про минуле життя в колись квітучому місці, що розвивалося.

Epecuén – не єдине місто, яке після тривалого перебування під водою показалося на поверхні. Останніми роками в Америці і Європі час від часу «спливають» колись занурені під воду місця. Частенько причиною їх трагічної загибелі виступають помилки інженерів і проектувальників, повідомляє ДеПо з посиланням на Novate.ru.

6 comments

 1. дрозд

  примари в районі є
  Висоцький Роман – ця примара блукає районом вже понад 18 років без толку
  далі буде……

 2. Михайло

  Що ви вчепилися Висоцького. такого як він ще треба знайти. порядний, розумний, патріот. не так як ви гамноїди …

 3. Іван

  Ой і не кажіть! В нас в Бережанах, шо не діяч, то порядний, розумний, патріот, вишиванку на грудях рве “за Неньку-Україну!”, а при тому не забуває по сторонах зиркати і прикидати що б ще собі ввірвати з тої неньки помираючої. Навіть зараз, коли така біда впала на нашу землю, вони стримання не мають. І імена їх в районі добре відомі – Висоцький, Петровський, Кленик, Захарків. Це дійсно примари, страшні примари минулого, які не можуть змиритись зі своєю політичною смертю і продовжують блукати владними коридорами з надією воскреснути знову. Не вийде панове! Минув ваш час при владі. Не змогли – не лізьте більше, без вас справимось. І не пхайте свої брудні руки ні до тубдиспансеру, ні до інших організацій. А якщо такі чесні і порядні , та ще й патріоти – зброю в руки і на передову! Хоч в такий спосіб спокутуєте частину своїх гріхів, бо всі гріхи з вашої брудної совісті вам не відмити до самої смерті!

 4. Микола

  Я не захищаю Висоцького просто ми з сім’єю його знаємо як з кращої сторони, як людину, сім’янина. Чого ви п. Іване його ображаєте? Що він вам особисто поганого зробив.

 5. Степан

  а кого ви в районі назвете що є реальним лідером чи кандидатом

 6. Арсен

  Висоцький є заступник ПТУшника як він дивиться на тупі та злочинні дії свого шефа.А може вони в засосі.

Напишіть відгук