maxresdefaultДиректор Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак вважає, що президент Російської Федерації Володимир Путін готується до війни з Україною. Таку думку він сьогодні висловив на прес-конференції у Києві, передає кореспондент УНН.

За словами експерта, Росія максимально нарощує оборонні ресурси, а саме, за їхньою інформацією, на оборонний комплекс Російська Федерація планує спрямувати 40% коштів від загального бюджету.

“Ми спостерігаємо сьогодні не тільки танкові підрозділи, але й потужні системи ППО, в тому числі С-300. Ми спостерігаємо розгортання медичних підрозділів. Це дуже серйозне свідчення того, що Путін готується до війни”, – уточнив він.

“Путін розуміє, що повинен вирішити питання України протягом півроку. В іншому випадку, режим Путіна перестане існувати”, – переконаний В.Бадрак.

У зв’язку з цим, підкреслив експерт, Україна повинна робити ставку на свою армію. Адже зростання нашого оборонного потенціалу прямо пов’язане з “придушенням режиму В.Путіна”.

“Чим міцнішою буде українська армія, тим більше ймовірності, що м’яка капітуляція Росії переросте у жорстку капітуляцію. Коли справді знайдуться ті лідери, котрі зможуть змести режим (В.Путіна – ред.). Але це тільки при надзвичайних обставинах, і при чіткій позиції Вашингтона, в першу чергу”, – уточнив він.

Крім того, на думку В.Бадрака, на сьогодні все залежить від того, наскільки Захід буде тиснути на президента Росії. “Якщо захід не буде тиснути Путіна, то Захід ризикує програти і є ризики краху повністю блоку НАТО”, – резюмував експерт.

Напишіть відгук