111

indexАдміністративна колегія територіального відділення оштрафувала загалом на 20 тис. грн. ПАТ «Тернопільміськгаз» за зловживання монопольним становищем на ринку постачання газу за регульованим тарифом.
Порушення полягало в тому, що ПАТ «Тернопільміськгаз» припинило заявнику надання послуги по газопостачанню, не надавши при цьому письмового попередження про наявність заборгованості та про можливе відключення. Такі дії ПАТ суперечить вимогам пункту 19 Правил надання населенню послуг з газопостачання та призводять до ущемлення інтересів заявника.
Крім того, ПАТ «Тернопільміськгаз» припинило постачання газу до окремих газових приладів заявника у випадку, не передбаченому законодавством, що стало можливим у зв’язку з тим, що підприємство займає монопольне (домінуюче) становище на ринку та не зазнає конкуренції на ньому, тобто може диктувати свої умови.
ПАТ «Тернопільміськгаз» усунуло порушення та зобов’язалося в подальшому дотримуватись вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

Напишіть відгук