Про це повідомив на своїй сторінці в “Фейсбук” координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.
“На приморському напрямку, в районі Новоазовська і північніше даного населеного пункту, триває зосередження ударної тактичної групи російсько-терористичних військ (550-600 російських найманців і військовослужбовців РФ, до 20 танків, 33 ББМ, 28 гармат ствольної артилерії, 16 установок РСЗВ).
Перед даною групою зосереджені дрібні тактичні групи «ДНР» (в основному до взводу, але зафіксовано кілька формувань чисельністю до роти, дані формування мають невелику кількість важкої бронетехніки і виконують функцію «легкої піхоти» у складі «приморської» тактичної групи російсько-терористичних військ) .
У цьому районі, південніше траси на Маріуполь, за Саханкою, противник продовжує вдосконалювати свою оборону – обладнуються взводні і ротні опорні пункти, вельми активно встановлюються мінно-вибухові загородження, проводиться ряд інших заходів. Крім того, терористи продовжують завдавати ударів в районі н.п. Широкине, Жовтень, Заїченко “, – заявив Тимчук.

1 comment

  1. Саша

    Москалям віри немає. Москаль добрий буває тільки мертвим. Вони договора про перемиря підписують і в тойже день їх порушують. Пока ми їх не відправим з України в цинкових гробах до тих пір вони будуть зазіхати на територіальну цілісність України. Читайте історію. В 1654 році Б.Хмельницький підписав договір з москалями в Переяславі а вже в 1659 році москалі напали на Україну під Конотопом і не заспокоїлись пока не получили по зубах. При царювані Петра 1 Україна а правильніше буде сказати козаки допомогали москалям будувати Сан Петербург де полягло біля 40 000 козаків а вже буквально через декілька років курва-Катерина 2 знищила Запоріжську Січ і запровадила кріпацтво. Почитайте що робили москалі-більшовики під час жовтневого перевороту в1917-1929р.р.з українцями, як знущались в Київі, на Черкащині в часи Холодноярської республіки. А голодомор в 1932-1933роках. Що витворяла москальня в 1939 -1941роках в західних областях України, як знущались над населенням західних областей України в після воєнні роки. Нема віри москалям. Потрібно бути готовим до збройного спротиву москалям і тільки ми зможемо разом з усім світом знищити цю нечисть на землі.

Напишіть відгук