Коломойський вже має свого кандидата №1 в президенти

Поділитися

10997706_703421009769883_705985373728212131_nТакої думки львівський журналіст Остап Дроздов, який написав свої роздуми в соціальній мережі Facebook.

Цим кандидатом в президенти, на думку Дроздова, є ніхто інший, як міський голова Львова Андрій Садовий.

«Коломойському не потрібно переїжджати до Львова. Він уже у Львові – в особі Андрія Садового.
Кілька тижнів тому інтернет облетіло фото, де вся управлінська челядь Коломойського красується на терасі львівської Ратуші разом із Садовим. Ця зустріч – більш ніж знакова. Нагадаю, яксамраз у ті дні відбувався грандіозний шухер між Коломойським і Порошенком. Інсайдерські джерела кажуть, що Коломойський емоційно розглядав варіант антипрезидентського бунту з метою усунення Порошенка. Ціль зустрічі делегатів Коломойського з Садовим полягала в простому питанні: Андрію Івановичу, ви готові в разі дострокових президентських виборів стартувати на президента за повної фінансової та медійної підтримки дніпропетровського клану? Все вказує на те, що зубри Коломойського отримали у Львові відповідь: так.
Садовий уже не приховує своїх амбіцій стати президентом. Більш ніж очевидно, що президент Садовий – повністю креатура Коломойського. Більш залежного й олігархічного президента годі собі буде уявити. Вітання Коломойському – він уже має свого топ-кандидата. Навіть більше – в особі львівського мера Коломойський має союзника на випадок “потрясінь” чи чогось схожого на це.

Що з цього випливає? Перше: Садовий став відкритим ворогом Порошенка, і останній дуже скоро почне демонтаж гегемонії «Самопомочі» у Львові. Друге: Коломойський суттєво похитнувся на загальноукраїнському рівні, відтак йому треба суттєво укріплятися на рівні регіональному.

І тут треба пояснити архіважливу річ: Галичина і її столиця Львів виходить на першу роль у всіх майбутніх виборах. Це нарешті стало можливим завдяки втраті проросійського Криму й Донбасу. А це означає, що олігархат почне битву за свої впливи в Галичині. Коломойський, будучи прозірливим і передбачливим, уже застовбив свою територію. У нього – право першої ночі з Садовим.
Для Андрія Івановича це не вперше – лягати під когось. Починаючи з 2010 року, львівський мер перебував повністю під донецькими. Прямим патроном Садового був Борис Колєсніков. Ключові підряди й субпідряди до Євро-2012 отримували донецькі структури, а кришування Садового мало єдину ціну – аби той слухняно підписував усі акти виконаних робіт за завищеними цінами. Усі появи Садового на днях народження «папіка» Януковича – логічні й органічні. Львів через Садового повністю належав донецьким.

Імовірні наслідки тандему Садовий=Коломойський для Львова – більш ніж руйнівні. Під омофором Садового олігарх почне скупляти все підряд, і наші рагулі мілкого та середнього пошиву почнуть у чергу ставати на продаж. Маючи першість в отриманні рефінансування від Нацбанку, Коломойський оперує багатомільярдними ресурсами. Всі значимі бізнес-середовища Львова є маленькими акваріумними рибками для такої акули, як він. Повноцінний похід Коломойського на Львів буде підсилюватися іміджевими ігрищами, які йому влаштовуватимуть новоявлені «герої» на зарплаті (усілякі «сотники»та «чесні борці з корупцією»).

Єдина надія – на те, що Садовий буде собою. Тобто – він у своєму фірмовому стилі просто-напросто кине Коломойського. І тоді в нас буде новий мер. Ну але це вже інша історія, і розпочатися вона може дуже скоро», – пише журналіст.

“Радіо Промінь” виповнилося 50 років

У Чернівцях даїшники вже недопалки сигарет збирають (відео)