111

a2cbafdda6f8d81fe65fe0e9efd3bf6745e2dd68У зв’язку з проведенням щорічного планового промивання водопровідних мереж Тернополя з 00 год 29 квітня по 24 год 30 квітня буде частково припинено водопостачання міста.

За словами начальника відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал» Ганни Загородної, крани тепер будуть сухими у помешканнях центральної частини міста (в районі вулиць Крушельницької – Живова – Князя Острозького і Старого парку), мікрорайону Новий Світ, промислового мікрорайону (в районі вулиць Бродівська — Поліська — Текстильна – Збаразька), просп. Злуки №№1-23 (непарний бік), в районі вул. Малишка-Дівоча-Татарська.

Як відомо, у цій частині Тернополя мешкають, здебільшого, родини колишніх “червоних визволителів” та комуністичних партфункціонерів.

Тернополяни пам’ятають, як на Великдень і Різдво ці “товариші, які нам зовсім не товариші”, припиняли водопостачання, щоб господині не могли приготуватись до свят, робили суботники і т.п.

Решта мікрорайонів міста будуть з водою.

У четвер, 30 квітня, у тій частині міста, де здійснюватимется промивання водопровідних мереж, поступово з’являтиметься вода з підвищеним вмістом хлору, а тому не рекомендована для вживання в питних цілях чи приготування їжі.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та рекомендує мешканцям тих мікрорайонів, де водопостачання буде припинено, завчасно зробити необхідний запас води.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.