Напередодні 1 травня “визволителі” і комуністи Тернополя залишаться без води

Поділитися

a2cbafdda6f8d81fe65fe0e9efd3bf6745e2dd68У зв’язку з проведенням щорічного планового промивання водопровідних мереж Тернополя з 00 год 29 квітня по 24 год 30 квітня буде частково припинено водопостачання міста.

За словами начальника відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал» Ганни Загородної, крани тепер будуть сухими у помешканнях центральної частини міста (в районі вулиць Крушельницької – Живова – Князя Острозького і Старого парку), мікрорайону Новий Світ, промислового мікрорайону (в районі вулиць Бродівська — Поліська — Текстильна – Збаразька), просп. Злуки №№1-23 (непарний бік), в районі вул. Малишка-Дівоча-Татарська.

Як відомо, у цій частині Тернополя мешкають, здебільшого, родини колишніх “червоних визволителів” та комуністичних партфункціонерів.

Тернополяни пам’ятають, як на Великдень і Різдво ці “товариші, які нам зовсім не товариші”, припиняли водопостачання, щоб господині не могли приготуватись до свят, робили суботники і т.п.

Решта мікрорайонів міста будуть з водою.

У четвер, 30 квітня, у тій частині міста, де здійснюватимется промивання водопровідних мереж, поступово з’являтиметься вода з підвищеним вмістом хлору, а тому не рекомендована для вживання в питних цілях чи приготування їжі.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та рекомендує мешканцям тих мікрорайонів, де водопостачання буде припинено, завчасно зробити необхідний запас води.

Отличные бонусы предлагают новые игровые автоматы

Легенда про Гусятин