111

Заклик Святійшого Патріарха Філарета та Священного Синоду Української Православної Церкви Київського про потребу зміцнення Єдиної Помісної Церкви знову почули на Тернопіллі. Тут продовжується об’єднання православних громад інших юрисдикцій в лоні Київського Патріархату.

Так, слідом за переходом кількох парафій із Московського Патріархату, в ці дні під архіпастирський омофор Високопресвященного Нестора, архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького, виявили бажання перейти ще три парафії, які раніше належали до Української Автокефальної Православної Церкви.

Керуючий Тернопільською єпархією задовольнив прохання громади Успіння Пресвятої Богородиці с. Зозулинці Заліщицього благочиння (настоятель архімандрит Всеволод (Кочергін)), громади Архистратига Божого Михаїла с. Буглів Лановецького благочиння та громади Різдва Пресвятої Богородиці с. Кутиська Лановецького благочиння (настоятель прот.Роман Стадник) та благословив їх надалі продовжувати своє служіння в лоні УПЦ Київського Патріархату.

Цьогорічне свято Великодня стане особливим ще й тому, що плодом Великого посту для Тернопільської єпархії стало явлення заповіданої Христом братської любові. Як то добре і як то гарно, коли брати живуть у згоді! (Пс.132:1)


Прес-служба Тернопільської єпархії Української православної церкви Київського патріархату

1 comment

  1. Саша

    Честь і хвала тим громадам котрі прийняли рішення про обєднаня церкви. Від цього буде краще для всіх чесних і порядочних людей України. Давно вже потрібно було обєднатись в єдину Українську Помісну церкву, від цього виграє в першу чергу український народ, менше буде недовіри оден до другого, небудуть сусіди один на одного дивитись з під лоба а будуть жити в мирі і злагоді. А в цілому виграє держава і весь український народ. В єдності сила і благополуччя. Хай Бог дасть розум і мудрість Українські православні громаді в такий важкий для країни час обєднатись в єдину помісну Українську церкву. В єдності сила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.