111

tony and clintКампанія декларування громадянами минулорічних доходів наближається до завершення.
Загалом на Тернопільщині про отримані у минулому році 121,4 млн грн доходів відзвітували 4198 мешканців області, з яких більше 2,5 тисяч – з метою отримання податкової знижки.
Із загальної кількості декларантів громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи подано 1692 декларації, в тому числі: 1053 декларації – про доходи, отримані у вигляді спадщини чи подарунків, 151 – про отримані доходи від продажу нерухомого і рухомого майна, 17 – про отримані іноземні доходи, 7 декларацій подано громадянами про отриманий інвестиційний прибуток та 464 декларації – про інші доходи, при виплаті яких податок не утримувався.
Висловлюємо вдячність громадянам, які вже задекларували свої доходи за минулий рік, і нагадуємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня. Наголошуємо, що останній день подання декларації про майновий стан і доходи – 30 квітня 2015 року.

Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

3 comments

  1. Михайло

    Об”явіть конкурс серед районних електронних інформаційних газет на краще оформлення сайту райдержадміністрацій про повному висвітленню декларацій про доходи, по простоті доступу до новин в роботі РДА області. Взнайте і опублікуйте інформацію про те, скільки районів в області без голів райдержадміністрацій, скільки шкіл позакривали через виключення котелень, скільки операторів котелень навіть не можуть оформитися як безробітні, бо по “милості” влади не відпрацювали 6 місяців /не по своїй вині/? І на що їм дальше жити, чим що оплачувати ?

  2. Михайло

    ТА ЗАБЕРІТЬ ЦІ ВСІ ДЕБІЛЬНІ РЕКЛАМИ З САЙТУ ! Кому треба квартири в Ізраїлі ? Для кого створили цю газету ?

  3. Віталій Мацюк

    Рекламні блоки налаштовані під інтереси читачів – що ви шукаєте в неті, клікаєте – то вам пропонує гугл. не більше і не менше. У мене вдома весь сайт в англомовній рекламі через малого і його гуглтранслейт, на роботі – у майках, капцях і фєнічках, які переглядують співробітниці на одній айпі ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.