Священики відвідали бійців козацького батальйону “Торнадо”, в якому несуть службу тернопільські вояки в зоні АТО

Поділитися

22 квітня 2015 року, з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України прот. В`ячеслав Кізілов та прот.Богдан Гагавчук відвідали бійців першого козацького батальйону «Торнадо», в якому несуть службу тернопільські вояки в зоні АТО.
Волонтери передали першому козацькому батальйону “ТОРНАДО”: медичні засоби, автозапчастини, форму англійську,тактичні окуляри,дощовики,тактичні рукавиці,панчо та продукти харчування.Також до спільної допомоги приєдналися ГО «Дарницька Громадська Варта» та ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» м.Тернополя і м.Харкова.

Завдяки добрій і успішній співпраці старшого військового капелана з волонтерами Сергієм та Світланою Стойками в доволі короткий час вдалося провідати наших бійців. Під час перебування у місці дислокації батальйону були відправлені молебні, акафісти, освячено натільні хрестики та військове спорядження, нові приміщення,машини.

Подарунки та обереги, які дітки зробили та зібрали своїми руками, капелан та волонтери роздали кожному захиснику особисто.Всім присутнім сподобався концерт гурту «Берегиня»,що підняв патріотичний дух слухачів.
Слова щирої подяки від бійців батальйонів прозвучали за листи підтримки, написані діточками.

прот. В’ячеслав КІЗІЛОВ
голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання
у Збройних Силах та інших військових формуваннях України

У Тернополі розпочнеться сильна гроза (відео)

Волю Миколі Карпюку!