111

Брат голови Тернопільської облдержадміністрації степана Барни – нардеп Олег Барна відверто зізнався, що давав хабарі. Про це депутат зізнався з трибуни Верховної Ради. Чому парламентар мовчав стільки часу після Революції Гідності – невідомо. Чи давав Олег Барна хабар аби стати нардепом – наразі невідомо. Сподіваємось, що правоохоронці оцінять таке щиросердне зізнання і проведуть комплексне розслідування.

До речі, згідно кримінального кодексу, в Україні відповідальність несуть не лише ті особи, які беруть хабарі, але й ті, що дають.

Давання хабара (стаття 369)

1. Давання хабара –

Карається штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років.

2. Давання хабара, вчинене повторно,- карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

 1 comment

  1. Олег Іванович, пенсіонер

    Як мені соромно, що Чортківщина обрала такого дурня до Верховної Ради. Правда, знаю, що насправді за Олега Барну намахлювали. Але хто то мав розслідувати? Такий самий Іван Стойко? Іван така сама пустомеля як і брати Барни. Різниці між ними жодної. Але я хотів не про це написати. Сьогодні і в міській раді, і в районній всі сміялися з нашого нардепа. Звісно, Олег Барна дурниці меле з трибуни Верховної Ради ще першого дня. Ну ідіот, якого ще на шоу Шустера пускають регулярно. Уявляєте, якої думки в Україні про наш край, якщо таке обмежене ляпає на всю країну з національних телеканалів… Написав цей коментар, щоб подякувати журналістам, які мають мужність друкувати правду. Бо коли за годину після публікації Олег Барна почав коментувати-відгавкуватись як колись це робив Янукович, означає, що пече навіть такому твердолобому як Барна. А люди все бачать, читають і роблять висновки. Поважаю вже років 5 інтернет-газету “Про все”, яку регулярно читаю. Чому? Та тому, що молоді люди чесно друкують про все життя, не роблять святих ні з чиновників, ні з політиків, ні бізнесовців. Розумію, що молодь може помилятися в міру свого невеликого досвіду, браку знань, але це набувне. Знімаю свого капелюха, що не боялися писати правду про Хоптяна і Януковича, і не боїтеся писати так само гостро про нинішніх свинобарн, заставних, порошенків-яценюків при кориті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.