Читаю Шевченка і лячно мені . У кожному слові – теперішні дні

Поділитися

YdPRI6GM2BEМинуло 154 роки, як українська земля прийняла у свої обійми тіло Тараса Шевченка, а його пророчі слова й донині зоріють в небесах Вічності. У дні перепоховання Кобзаря Галицький муніципальний камерний оркестр під орудою заслуженого артиста України Василя Феленчака, спільно із заслуженим діячем мистецтв України, поетом Олегом Германом, відкривають ще одну сторінку пізнання значимості Великого Кобзаря для сучасної України. На завершення свого 23-го концертного сезону оркестр пропонує програму «Читаючи Шевченкові листи». У ній продовжено тему минулорічного мистецького дійства «Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові – теперішні дні», але у особливий спосіб. Багато із творів поета добре знані кожному з дитинства, багато перечитані нами у пізніші періоди життя, однак є рядки, яких ми ніколи не чули й не читали. А ще листи – оці трепетні спалахи міркувань, сумнівів і розмов поета із рідними людьми. Саме через них, на могутньому розкриллі музичних творів, 31 травня з 18 години в Українському Домі «Перемога» будемо відкривати для себе невідомого Кобзаря та омиватися животоками його думок та одкровень.

Невідомими поезіями та листами Т.Шевченка у поєднанні з музикою Я.Степового, В.Барвінського та М.Скорика , завершує свій 23 концертний сезон колектив муніципального Галицького камерного оркестру під орудою заслуженого артиста України В.Феленчака. Сценарій дійства розроблений поетом О.Германом.
Ця програма є другою частиною мистецького задуму « Читаю Шевченка і лячно мені . У кожному слові – теперішні дні ».
На думку маестро, слухачі наблизяться до потаємних сторінок із нечитаними рядками великого поета і пророка. Невідомі листи-одкровення і майже незнані вірші набирають особливого звучання у нинішній стривоженій Україні, а від гармонійного поєднання мелодії та слова , слухачі проймуться новими емоціями, співставленнями , почуттями.
Обидві частини цього проекту насичені сильною енергетикою та пронизані ствердженням українського духу.
Текст від автора читає заслужений діяч мистецтв України Олег Герман.
Мистецьке дійство «Читаючи Шевченкові листи» можна послухати 31 травня о 18 годині в Українському Домі «Перемога» ( бульвар Т.Шевченка, 27).
Запрошуються тернополяни та гості міста.
Телефони для довідок 066-114-86-34, 098-409-87-72.

Відзначення Дня перепоховання Тараса Шевченка у Тернополі

На депутата міськради здійснено замах, він у важкому стані