Головний рятувальник України Зорян Шкіряк зловживає своїм службовим становищем

Поділитися

Голова Державної служби надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк сьогодні прокоментував скандал зі своєю подругою, яка супроводжувала його в Непалі.

“Катерина Храмова вилетіла на моє особисте прохання. Вона добре знає психологію тих, хто є в Тибеті. Вона була на борту і планувала бути в цьому відрядженні максимум добу. Я думаю, що тут немає якихось питань”, – сказав він. Додав, що зараз Храмова працює на місці і допомагає людям.

44-річна Катерина – киянка. Працює тренером з Хатха Йоги, практикує стиль “йога тіні”. В резюме про себе пише, що є кандидатом спорту з легкої атлетики. Має вищу освіту в галузі туризму, спорту і здоров’я.

24060468Також, в інтернет-магазині “mebelraduga” її телефон та електронна пошта зазначені, як менеджера. Там Катерина може порадити, як вибрати якісні табурети, столи, стільці зі 100% дерева. Найдешевший табурет тут коштує 240 грн.

Ще один бізнес ділової жінки – продаж молодіжного одягу, білизни та в’єтнамок. Її мама працює в одному з бутіків ТЦ Метрограду. Донька у неї в якості моделі. 2013-го вони разом із Шкіряком відпочивали в кримських Саках. Зорян фотографував супутницю, а мама рекламувала фото з донькою на свій сторінці. Уточнювала, що це нова колекція фірми Magistral. Саме нею вона торгує в магазині.

“Моя Катюша в купальнику Magistral 2013”, – написала Валентина Храмова.

Доньку Катерину та Зоряна Шкіряка жінка порівнює із героями роману Олександра Гріна – Ассоль та Греєм.

Зорян Шкіряк не вперше потрапляє в неприємні ситуації. Він вже двічі фігурував у гучних скандалах, не обіймаючи важливі посади.

В 2013-му Шкіряк, як помічник нардепа Дмитра Андрієвського, за просування законопроекту попросив 40 тис. грн. Журналістка Аліна Стрижак перевіряла, чи можливо пролобіювати внесення до парламенту будь-якого законопроекту. Першим відгукнувся Шкіряк, а переговори із ним знімалися на приховану камеру.

“Давай ти мені скажеш маржу від і до. Ось я прийшов до Петі Васєчкіна, кажу, давай у тебе буде за що поїхати влітку відпочити. Класна фішка, тим більше, що все це між нами та інше … Є можливість у вас така?”, – поцікавився помічник нардепа. “Просунути” законопроект у Раду домовились за 40 тисяч. Сюжет про це вийшов на одному з телеканалів.

В 2007-го, коли Зорян був депутатом Київради, він “прославився” через побиття інваліда без ноги.

“Депутат був із супутницею, працівницею правоохоронної структури. Йому зробили зауваження, що в його автомобілі “Лексусі” голосно грає музика. У відповідь Шкіряк, що перебував у нетверезому стані, штовхнув інваліда без ноги, який зробив йому зауваження. Той впав на асфальт. У відповідь на це приятель постраждалого вдарив Шкіряка в обличчя”, – пояснили тоді в прес-службі столичної міліції.

Після бійки Шкіряк написав заяву в міліцію. Казав, що на нього напали невідомі біля ресторану “Лімпопо” на проспекті Героїв Сталінграду, 16-В і жорстоко побили. Представники блоку “Наша Україна” назвали це переслідуванням з боку київської влади.

З призначенням на посаду в.о. голови ДСНС, неприємностей у Шкіряка побільшало. Тепер його критикують через підпал лісу у Чорнобильській зоні та скандал із деталями до літака, який мав евакуювати українців зі зруйнованого землетрусом Непалу. Друзі головного рятувальника вбачають у цьому підступи ворогів.

“Шкіряка зливають. Чи то помста “папірєдніків”, чи просто копняк від служби чисто “от любві к іскуству”, однак ряд всякого лайна – пожежа в зоні ЧАЕС, поламки літака і неякісні деталі, аж ніяк не спроста”, – пишуть в інтернеті.

Аваков взявся за тернопільську землю

Унікальні кадри: Берлін влітку 1945 року (відео)