Лобода образилась на “ПорноЛабуду” та погрожує журналістам

Поділитися

im578x383-24071626Журналісти українського видання у своєму матеріалі висловились з приводу нового вульгарного кліпу Світлани Лободи та зіткнулися з погрозами.Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на повідомлення колумніста “Комсомольської правди в Україні” Оксани Гончарук у Facebook.

Днями Світлана Лобода презентувала новий кліп на пісню “Пора домой”. Відео переповнене вульгарними кадрами, які, імовірно, створювачі ролику вважають мистецтвом. Свою думку з цього приводу висловила і автор колонки на сайті “Комсомольської правди в Україні” Олена Юрченко, символічно назвавши свій текст “ПорноЛабуда”.

Після публікації тексту на сайті менеджмент співачки почав вимагати “зняти” колонку. “Справа дійшла до дзвінків головному редактору і погроз по телефону в стилі “прийдемо до редакції і розберемося з усіма вами”. Але ключовий момент у всій цій, пардон, лабуді: оточення Лободи впевнене, що критична колонка – це заказуха. Виходить, журналісти самі по собі не здатні на критику, вони можуть тільки “мочити” за гроші. Одним словом, вели вони себе дрібно і неприємно”, – написала Гончарук.

Журналістка також додала: “З яких це пір ми, журналісти відділів культури, посадили собі на голову зірок сумнівної величини, які не дають нам висловити власну думку і диктують, про що нам писати? А я вам скажу, що ми вже фактично до цього звикли! Звідки повелися ці правила у прес-служб вичитувати наші авторські замітки і вимагати замінити слово, речення, заголовок, контекст? Ну і нарешті, хто дає їм право нам погрожувати; Ви зробили – журналісти оцінили. Ви зняли деструктивний, вульгарний кліп, який нічого не має до мистецтва, – ви отримали на нього негативну реакцію. Коли це, щось я забула, умови гри змінювалися?”

В одному із сіл Збаражчини після отриманої повістки до райвійськкомату раптово, через хвилювання, помер молодий хлопець?

Правий сектор ловить сепаратистів і бойовиків, щоб міняти на своїх бійців