111

kovСамооборона Майдану Тернопільщини, яка неофіційно перебуває під впливом нардепа Романа Заставного, повідомляє офіційно, що ще раніше застерігала міського голову Сергія Надала від розгортання побідних подій, які трапилася вчора. Заступника мера Володимира Камінського правоохоронці затримали за хабар у вирішенні земельного питання.  Громаді відомо, що  у  всіх будівельних питаннях, які є спірними і де люди висловлюють свій протест, (зокрема будівництво на Залізничному вокзалі). Участь у них приймав також і  заступник голови Володимир Камінський.

28 квітня під час сесії Тернопільської міської ради  громада провела пікет під стінами виконкому. Тоді самооборонівці та активісти ВО «Автомайдану» вимагали від мера звільнити його заступника Володимира Камінського та головного архітектора Василя Бесаги. Сергій Надал в черговий раз знехтував проханням громади, яка ж його і обирала, і  на кадрові зміни категорично не погодився. Повертаючись до тої ситуації, якби мер послухав Самооборону Майдану Тернопільщини, зараз би Тернопіль не ганьбився на всю Україну.

Проте, Володимир Камінський — не єдиний у своєму роді. У Тернопільській міській раді  діє цілий «центр» заробляння грошей на незаконних виділеннях землі та будовах. Затримання заступника — це ниточка до розплутування клубка земельних оборудок і махінацій. А основні фігуранти ще не затриманні.

Самооборонівці сподіваються, що Сергій Віталійович дослухається до другого пункту вимог тернополян, а саме призупинити будівництво на Залізничному вокзалі  допоки будуть йти суди.

За кожен вчинок доведеться відповідати, якщо не перед громадою, яка обирала, то перед Богом.

6 comments

 1. Просковій

  Краще б Ромко себе від ганьби рятував і Авакова, такий цирк тут влаштувати в Тернополі. Я так розумію Заставний хоче зайняти крісло мера, чи це ще обіда за 2010 р?

 2. Узбекистанчик

  оце має вплив Заставний – то на самооборону,то на Авакова – сміхота та й годі з тим всім! а якщо й хоче вернутись мером – то ласкаво просимо, між ним і лисим хабарником з такими ж заступниками свободівцями я виберу Заставного!!!

 3. Саша

  Разом з затриманим за хабар Камінським повинні сидіти і мер Тернополя Надал С. і Заставний. Камінський сам без Надала не вирішував питань про виділення земельних ділянок під забудову, а грішми ділились. Тепер потрібно провести перевірку всіх виділених земельних ділянок під забудову в Тернопільських парках, скверах, на березі Тернопільського ставу, в районі ближнього та дальнього пляжу, на вул Злуки на стадіоні “Тикстерно” і дати правову оцінку всім цим зловживанням, “злодій повинен сидіти в тюрмі”. Разом з цим провести перевірку по ремонту вулиць в місті, по прокладці бруківки на Театральні площі, на бульварі Д.Галицького і по іншим вулицям міста, перевірити якість цієї бруківки, наявність сартифікатів. Камінський сам хабарі не брав і не потрібно робити його крайнім, разом з ним повинен сидіти як мінімум Сергій Надал.

 4. Богдан

  Камінському у Києві буде дуже скучно і він усю їхню компанію продасть з чистою совістю. Не помагає Бог корупціонерам

  1. Місько

   Не помагає Бог корупціонерам,
   А ТАКОЖ ЖОРСТОКО НАКАЗУЄ БРЕХУНІВ ТА НАКЛЕПКИКІВ

 5. Місько

  Саша великий знавець по САртифікатах, і напевно буд присутній при розподілі хабарів в міськіій раді. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.