111

60Сьогодні у Тернопільській облдержадміністрації відбулась колегія. Тішитись успіхами бюрократів там не стали, бо насправді стан справ в області плачевний. Проте, почути про реальну ситуацію в області не вдалося багатьом фахівцям, які хотіли потрапити до зали. Експерти, яких вважають  поважними людьми, не могли зайти до зали через неприємний запах, який панував там. Чимало патріотичних краян ледь стримували блювотний рефлекс. Причиною смороду виявилась присутність у президії колегії колишнього члена партії СДПУ (о) Віктора Медведчука та Партії Регіонів Івана Бабійчука, який досі виконує обов’язки гуманітарного заступника голови облдержадміністрації.

Доки губернатор Степан Барна вдаватиме, що у нього закладений ніс і він не відчуває “душок” – наразі невідомо.

babijchuk2

2 comments

  1. ганна придушана

    А мен1 здаеться, що це в1д вас, тих, котр1 все ненавидять йде такий смор1д. 1 коли б ви заткнули св1й смердячий рот. то все було б гаразд. Л1куйтеся сам1 в1д свого смороду.

  2. Саша

    Якщо в стайні смердить гній то добрий господар бере вила і викидає цей сморід. Тільки не чикайте на те що в Тернопільській області з приходом Барни щось поміняється, хіба що грошові потоки поміняють своїх хазяїв. А смердіти в нас в області буде до тої пори пока громада області не зрозуміє що Вона є господарем і всі чиновники в області повинні працювати на користь громади області і в цілому на користь Українському народу і держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.