111

10372342_632922793462469_709895219842739123_n“Неупереджений”і “об’єктивний”Віденський суд не видав Фірташа у в’язницю до США. І він вже планує повернутися в Україну.
Очевидно,що таке рішення стало можливим тільки після того як він розказав американцями багато з того що їх цікавило стосовно Росіі(а Фірташ є оператором грошей рос. Газпрому в Украіні) і стосовно української бізнес і політ. еліти.
А ще він цинічно і чітко утопив теперішніх Укр. керманичів,детально розповівши як Порошенко і Кличко у розпал революції Гідності їздили у Відень з ним домовлятися.
І як він схиляв їх підписати домовленість з Януковичем,здавши Майдан. І лише героїзм і смерть Небесної сотні поламали цей план.
І як тодішня опозиція(а теперішня влада) крім доступу до влади домовлялася з ним про окремі бізнес питання. А головне-про збереження Системи!
Чи тепер варто задавати питання чому і після другої української революції олігархічна система в Украіні залишилася непорушною?
І чому політики з таким минулим ніколи іі не змінять.
Бо це гарантує їм владу і гроші. Великі гроші.

Тарас Стецьків

1 comment

  1. сема

    Тарас Стецьків таки може й правду говорить, адже гниломорда тварюка якось сказала, що знайшов його як політика на помийці. Тоб-то така мерзота як бджоляр прийшов у політику з яких-ось елітних пагорбів, а такі як Стецьків, та інші що сказали йому в очі – ти гівно а не президент, завжди вихудять у люди з помийок, підворотень, тощо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.