111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” вчора повідомляла цікаві дані, оприлюднені радником міністра внутрішніх справ Михайлом Апостолом. Колишній нардеп у Фейсбуці розповів як “Аваков взявся за тернопільську землю”, а потім доповнив інформацію данимиЧи підніме 200 мільйонів гривень із землі губернатор Тернопільщини?”.

Повідомлення у Фейсбуці радника міністра внутрішніх справ Авакова - Михайла Апостола

Повідомлення у Фейсбуці радника міністра внутрішніх справ Авакова – Михайла Апостола

Сьогодні вранці на редакційну скриньку нашого видання надійшов лист від компанії “Агрокультура”,згаданої у другій замітці. У офіційному листі від директора групи компаній “Агрокультура” вимагається спростувати інформацію. Директор Є. Поттер стверджує, що наведені факти Михайлом Апостолом є неправдивими.

У листі можна ознайомитись із позицією компанії, наведеними аргументами, які на думку керівництва “Агрокультури” свідчать, що повідомлення радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Михайла Апостола – є неправдивими. vidpov vv

 

1 comment

  1. Саша

    Люди добрі, не вірте нікому про те що хтось наведе порядок з землею в Тернопільські області. Це всьо популізм і нагла брехня. Перш за все потрібно сказати про те що ніхто не хоче наводити порядок тому що з цього кормляться всі тільки не справжні власники – селяни. Якщо Апостол такий чесний і порядочний то нехай почне наводити порядок спочатку в системі МВС України, а коли він там наведе порядок тоді можна буде вірити в те що він наведе порядок з землею. В системі МВС зарас такий бардак якого небуло ще ніприодній владі за час незалежності України і навіть за часів поганої совдепії. Всі прикриваються реформами а самі “потрошат” міліцію, не загорами той час коли лихі 90р. ми будемо згадувати як спокійний період, якщо і дальше будуть такі призначення на керівні посади як робляться тепер і при таких реформах системи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.