111

Українська співачка Анастасія Приходько розкритикувала народного депутата Михайла Гаврилюка за його позицію щодо легалізації проституції в країні. Про це на своїй сторінці у Facebook написала А.Приходько

79_main“Я особисто проти цього, тому що поки що можна говорити і пояснювати що проституція це погано, потім, після схвалення ВР та легалізації, підуть молоді дівчата мотивуючи це тим, що тепер це офіційна робота і вони платять податки і оформляють трудові книжки? Стаж? Пенсія!? Я від козака такого не очікувала, чому більшість чоловіків думають цим місцем?”,- зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, народний депутат України VIII скликання, член групи “Депутатський контроль” Михайло Гаврилюк 28 травня заявив, що в Україні потрібно легалізувати індустрію надання сексуальних послуг за гроші.

15536801 comment

  1. Саша

    Винуватий не Гаврилюк який всяку несенітницю несе як у ВР так і журналістам коли дає інтервю. Винуваті люди які його вибрали народним депутатом ,малограмотного . Він пропонує те що йому підсунули бо свого розуму мало. Він себе достойно проявив як патріот на Майдані але цього мало щоб бути законотворцем і щось толкове пропонувати людям. Розумовий розвиток його тягне на обліковця в поганенькому колгоспі, а його посадили в крісло народного депутата, від цього розуму не добавляється а тільки вся дур проявляється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.