Тайський бокс у Тернополі

Поділитися

Відтепер усі охочі тернополяни зможуть належним чином займатися тайським боксом у спортивному клубі “Фаєр”, який знаходиться у приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи № 21.
Тайський бокс (муай – тай) – вид бойового мистецтва, що походить з Таїланду і практикується у багатьох частинах світу. В його основу покладено ударну техніку (удари руками, ногами, колінами і ліктями).
У спортивному клубі “Фаєр” розташовано фітнес – зал, тренажерний зал, боксерський ринг, боксерські груші, тут є усе потрібне спортивне обладнання і екіпірування, яке допоможе відвідувачам якісно займатися тайським боксом.”Відтепер усі бажаючі матимуть хорошу і унікальну нагоду наполегливо і результативно тренуватися у цих стінах. Тут бійці зможуть готуватися до різноманітних спортивних змагань, розвивати свій бойовий дух, гартувати міць, здобувати славу і честь, продемонструвавши чудові результати у цих видах бойових мистецтв. Зараз, як ніколи раніше, нам потрібна сильна, загартована, міцна і здорова нація, котра здатна захистити своїх рідних, близьких і усю Україну! “, – зауважив голова Тернопільської обласної молодіжної організації “Сокіл” Ігор Бойчук.
“Ми дуже раді, що матимемо можливість займатися своїми улюбленими видами бойового мистецтва, зокрема тайським боксом, у цьому спортивному клубі. Тут є усі належні для цього умови. Кожен, хто вирішив розпочати нове життя, займатися спортом, ми щиро раді бачити у цих стінах. Я впевнений, охочих стати на нову спортивну, славну і вільну стежину свого життя удосталь. Сьогодні наша держава переживає дуже складні часи і кожному із нас потрібно внести свою частку у те, щоб ці часи чим швидше завершилися. Стати сильною, вільною і сталевою одиницею нації! “, – зазначив тренер Юрій Сенів.
Заняття із тайського боксу у спортивному клубі “Фаєр”, що знаходиться у приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи № 21 за адресою: проспект Злуки, 51 відбувається щовівторка, четверга і суботи з 18:00 до 19:30 год.
Запрошуємо усіх бажаючих займатися тайським боксом разом із нами!
0977780624 – Юрій
0971647551- Ігор

Прес-служба ТО МГО «Сокіл»

Тернопільський обласний військовий комісаріат запрошує на навчання

У Тернополі вшанували пам’ять жертв політичних репресій