У Тернополі відкрито меморіальну дошку бійцю 128-ї гірсько-піхотної бригади молодшому сержанту Олександру Орляку

Поділитися

Сьогодні, 28 травня, на фасаді тернопільської спеціалізованої школи №5, в урочистій обстановці, відкрито меморіальну дошку кавалеру ордена «За мужність ІІІ ступеня», бійцю 128-ї гірсько-піхотної бригади, командиру гарматного розрахунку молодшому сержанту Олександру Орляку.
В урочистих заходах взяли участь перші особи області та міста, військовослужбовці Тернопільського гарнізону, школярі, волонтери, священнослужителі та громадськість краю.
Відкрили меморіальну дошку герою, який загинув 6 лютого цього року у боях під Дебальцево, учасник АТО військовослужбовець Збройних Сил України майор Дмитро Мерзлікін та рідний брат Олександра, відомий на Тернопіллі журналіст Андрій Орляк.
Під час урочистостей було здійснено телефонний дзвінок на передову.
– Небо забирає найкращих. Відтепер Олександр Орляк з неба охоронятиме Україну, – зазначили у своєму виступі з передової бойові побратими Олександра.
Школярі запалили свічки скорботи, керівники області та міста положили квіти, а священнослужителі разом з усіма присутніми помолилися за душу загиблого воїна та окропили святою водою меморіальну дошку.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України
Фото автора
Довідково

Указом Президента України № 282 від 23 травня 2015 року за особисту мужність мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солодшого сержанта Олександра Орляка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Тернополяни зустріли загиблого героя АТО Олександра Орляка (фото, відео)

 

 

Басня “Осел и Президент”

На Тернопільщині СБУ затримала хабарника