111

383996658Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав брехливою кампанію за прозорість та зниження тарифів на послуги підприємств житлово-комунального господарства. Про це А.Яценюк сказав під час години уряду у ВР, передає кореспондент УНН.

“Іде зараз політична і брехлива дискусія по розміру тарифів”, — зазначив А.Яценюк.

Він звинуватив у ініціюванні цієї кампанії партнерів по парламентсько-урядовій коаліції, але не назвав конкретних осіб чи політичні сили.

“Вони робили це у 2004-2005 році”, — сказав він.

А.Яценюк зазначив, що Кабінет міністрів реалізує програму скорочення споживання енергоресурсів через впровадження енергоощадних технологій.

Зазначимо, 2005 року Кабінет міністрів України очолювала Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Нині Ю.Тимошенко є депутатом ВР і очолює фракцію партії “Батьківщина”.

1 comment

  1. Саша

    Яценюк сам бреше і обдирає народ. Якщо він такий великий борець за справидливість то нехай пояснить чому з пенсіонерів здирають налоги а з оліархів, з девідендів не беруть 25% так як це робить увесь світ? В черговий раз уряд виїзджає в тяжку годину для дегржави на простому люду. Да, в країні іде війна і все можна зрозуміти і стерпіти заради перемоги над москалями але в токому випадку багаті зобовязані платити більше і не дивитись за надприбутками. Ахметов, Коломойський, Фірташ, Льовочкін, брати Клюєви і інші міліонери і міліордери жирують, зколочують капітал, купляють літаки, а весь люд повинен утримувати державу-така правда в Яцинюка. Чому Бойко за нафтяні вишки не сидить в тюрмі а розгулює по парламенті? Тимошенко все сказала правильно і тому Яценюк біситься, що вона мішає окремим керівникам кабміну красти і наживатись.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.