Дмитро Ярош про сімейні цінності та геїв

Поділитися

150185«ПРАВИЙ СЕКТОР» НА ЗАХИСТІ ПРАВДИ І СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ

Зараз, під час війни з Москвою, мене менш за все турбують люди з відхиленнями у сексуальній сфері. Як християнину і просто людині, мені їх шкода, і не більше. Проте у цей буремний час мене не може не турбувати інше – те, з якою наполегливістю українському суспільству нав’язують ІДЕОЛОГІЮ статевих збочень і нищення інституту родини.

У той час, коли суспільство мало б об’єднатися навколо протидії московській агресії, організації так званих «ЛГБТ» нарощують масштаби своєї діяльності. Навіть зараз, коли бойові дії на сході активізувалися, вони планують низку заходів включно зі своїм «міні-гейпарадом» – «Маршем рівності». Це – не просто робота, спрямована на моральний розклад українського народу, але й плювок на могили тих, хто загинув у боротьбі за Україну, а також на живих захисників Вітчизни.

Організації «ЛГБТ» зазвичай позиціонують себе як захисників «невинних жертв», які страждають від «гомофобії». Та насправді вони сповідують вкрай агресивну ідеологію, котра не терпить інакомислення. Їхня пропаганда невіддільна від гендерних ідей, згідно з якими немає ні вродженої чоловічої та жіночої статі, ні гетеросексуальності як норми статевої поведінки. Вони діють хитро і розбивають свою боротьбу по етапах: спочатку – «протидія дискримінації», потім – узаконення їхніх «шлюбів» включно з правом усиновлювати дітей, нарешті – прийняття суворих, тоталітарних законів, згідно з якими має переслідуватися будь-яка відмінна від їхньої думка (наприклад, цей текст міг би потягнути за собою кримінальну відповідальність). Також потрібно пам’ятати, що один із витоків гендерних ідей – це ідеологія марксизму, зокрема теза про неминуче відмирання родини. Маємо «славних продовжувачів» справи Маркса, Енгельса, Леніна…

З огляду на щойно сказане, представники Військово-політичного руху «Правий сектор» будуть змушені відволіктися від інших справ, аби завадити реалізації планів ненависників родини, моралі та звичних уявлень про людину. Нам вистачає справ, проте обставини змушують звертати свою увагу і на це зло.

Дякувати Богу, ми залишаємось доволі консервативною нацією. Більшість українців є християнами. В Україні також проживають представники релігійних меншин, які так само як і християни розглядають гомосексуалізм у якості гріха і психічної хвороби. Нарешті, чимало атеїстів та релігійно індиферентних людей також сповідують правильні моральні принципи. Тому українські націоналісти не дозволять купці грантожерів разом із кількома сотнями «корисних ідіотів» нав’язувати свою ідеологію мільйонам українських громадян.

Окремо скажу декілька слів про «ЛГБТ» та євроінтеграцію. Значною мірою пропаганда гомосексуалізму та гендерної ідеологія підсилюється збоку Заходу, його урядових та неурядових чинників. І це дуже знаково! Окрім фінансування відповідних організацій та програм, Захід здійснює серйозний тиск на нинішню київську владу, аби змусити її активніше впроваджувати ідеологію «ЛГБТ». Тепер подумаймо, чи потрібна Україні така євроінтеграція, коли хтось нав’язує нам свою волю? Ми боремося проти московського імперіалізму не для того, щоб нами керував хтось інший – ми боремося за свою свободу! А деякі сили на Заході нав’язують нам не лише збочену ідеологію. Достатньо згадати, що одними з головних ініціаторів нинішнього «перемир’я», під час якого ми продовжуємо втрачати території, є Франція і стратегічний партнер Росії Німеччина – за ширмою анекдотичних «стурбованостей» відбувається підла підтримка нашого ворога!

Жодна зовнішня сила не має права нав’язувати нам свою волю! Ні те, які цінності мають сповідувати українців. Ні те, які товари нам виробляти. Ні те, якою має бути чисельність населення України і його етнічний склад. Ні те, як ми маємо зустрічати ворога – «перемир’ями» чи залпами арти!

Війна з Росією продемонструвала, що нам варто шукати союзу передусім з нашими сусідами в центрально-східноєвропейському регіоні – з Польщею, Румунією, країнами Прибалтики. А рабське схиляння перед колосом на глиняних ногах – Євросоюзом у цілому – нічого хорошого нам не дасть.

І ще одне: покладаймося перш за все на Господа Бога. З Ним – переможемо!

Провідник Військово-політичного руху «Правий сектор», Народний депутат України Дмитро Ярош

На фасаді технічного коледжу встановили й освятили пам’ятну дошку Героєві Вікторові Гурняку

Вболівальники Динамо зламали ворота, святкуючи перемогу