Офіційна заява “Правого Сектора” Тернопільщини щодо дій В.Футерка

Поділитися

pravyj sektor

Починаючи з 9 червня в інтернет-мережі поширювалася інформація про те, що активіст “Правого Сектора”, Володимир Футерко, розбив клумби та “скрутив” перехожого, котрий пробував знімати це дійство на телефон.

Висвітлення даної інформації нас не дивує, ми позитивно ставимося то такої роботи всіх засобів масової інформації, але вважаємо за неправильне те, що представники ЗМІ перед тим, як поширювати таку інформацію, не звернулися за офіційними коментарями до керівництва “Правого Сектора” в області.

У зв’язку з цим змушені окремо і додатково роз’яснити, що дійсно, Володимир Футерко має відношення до “Правого Сектора”. З 18 грудня 2014 року він заповнивши анкету, став кандидатом на членство у Громадській Організації “Правий сектор”, але воно не було затверджене обласним проводом. Тому перед тим, як заявляти, що ПС чинить будь-які безчинства – варто уточнити чи дійсно людина уповноважена діяти від організації, це по-перше.
По-друге, ми запевняємо всіх, а особливо громаду міста Бережани, що дана особа після такого нахабства не буде мати відношення ні до ГО “Правий сектор”, ні тим більше до партії. Якщо й надалі В. Футерко буде чинити якісь неадекватні дії, то ми, в першу чергу, будемо заступатися за громаду м. Бережани.

Вчорашній вчинок вважаємо ганебним, засуджуємо його і запевняємо, що дана особа за дискредитацію націоналістичної ідеології понесе покарання.

Провід військово-політичного руху “Правий Сектор” Тернопільщини
10.06.2015 р.

На Борщівщині шоковані призначенням керівником району члена Партії Регіонів

Подолання сексизму в Україні передбачає відмову від суспільних стереотипів