Працівники водного господарства області відзначили професійне свято

Поділитися

5 червня в актовому залі облводресурсів відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства, який святкується щорічно в першу неділю червня.
Участь у зазначених зборах взяли представники влади, керівники суміжних установ та організацій, ветерани галузі та багато інших запрошених гостей.
Розпочалося свято хвилиною мовчання, якою вшанували загиблих українських бійців під час АТО.
Відкрив урочистість начальник обласного управління водних ресурсів Тарас Капуста, який зазначив, що поставлені перед колективом завдання виконуються в повному обсязі. З року в рік, управління входить до кращої десятки управлінь водогосподарської галузі. Незважаючи на складу соціально-економічну та політичну ситуацію України в 2014 році, управління здобуло перше місце згідно комплексної оцінки результатів діяльності Держводагентства України. Кращих працівників облводресурсів нагородив грамотами та подяками Верховної Ради України, Державного агентства водних ресурсів України, обласного управління водних ресурсів.
Зі словами вітання виступили голова обласної ради Василь Хомінець, який відмітив, що колектив облводресурсів є взірцем високого професіоналізму, та в.о. керівника апарату облдержадміністрації Віктор Шумада. Представники області подякували колективу управління за сумлінну працю та вручили грамоти кращим працівникам.
У ході урочистостей в адрес водогосподарників звучали й інші привітання та побажання.
На завершення зборів присутні мали змогу ознайомитися з діяльністю управління, яка була представлена у вигляді презентації.

Журналістика – це спосіб життя

У Тернопільській обласній комплексній експериментальній школі мистецтв вшанували пам’ять Ігоря Герети