Співробітники Підгаєцького райвідділу міліції з’ясовують обставини травмування курсанта Харківської військової академії

Поділитися

0_59858_1e126293_XLНа одному із інтернет-сайтів з’явилася стаття під назвою «Невесела історія про підгаєцьких мажорів». У публікації йде мова про те, що на Зелені свята у селі Сільце Підгаєцького району діти посадових осіб начебто напали та жорстоко побили курсанта Харківської військової академії. В результаті – хлопець отримав перелом черепу. Батько потерпілого нібито нарікає на беззаконня правоохоронців та каже, що міліція не розшукує ініціатора бійки.

За даним фактом була проведена перевірка. Інформація щодо роботи правоохоронців не відповідає дійсності. Як розповів начальник Підгаєцького райвідділу міліції Юрій Кунька, 31 травня о 3.20 до Підгаєцької районної лікарні доставили юнака. Про даний факт медики не повідомили правоохоронців, бо сам потерпілий та особи, які його супроводжували, повідомили, що дане тілесне ушкодження він отримав сам, впавши біля автомобіля.

Згодом хлопця перевели до Тернопільської обласної клінічної лікарні. Вже звідти через певний період часу батько зателефонував на лінію «102» і заявив, що сина тиждень тому побили. Дане повідомлення було зареєстроване в журналі єдиного обліку. До лікувального закладу в м. Тернопіль одразу виїхали співробітники Підгаєцького райвідділу міліції.

Під час спілкування з правоохоронцями батько почав усе заперечувати та сказав, що погарячкував, викликавши міліцію. За його словами, син отримав травму з власної необережності. Покази батька підтвердили й інші родичі потерпілого. Це було зафіксовано у встановленому порядку, шляхом отримання від них відповідних процесуальних документів.

Опитати потерпілого та з’ясувати усі обставини інциденту правоохоронці не змогли, оскільки він перебуває у важкому стані.

Незважаючи на покази родичів, з метою з’ясування усіх обставин події, співробітники Підгаєцького райвідділу міліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого статтею 128 ККУ – необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Подальший хід розслідування може бути визначений після допиту потерпілого, який в свою чергу зможе підтвердити або спростувати усі обставини. Міліціонери встановлюють можливих свідків та очевидців інциденту та просять усіх, хто володіє будь-якою інформацією, телефонувати за номером 0673600829.

СЗГ УМВС України
в Тернопільській області

Невесела історія про підгаєцьких мажорів

На Тернопільщині гвалтівника засудили до 8 років тюрми

Будівельне “озеленення”: хто “продав” парки Тернополя?