У Монастириську чиновники готуються до приїзду лемка-губернатора

Поділитися

3Rwx4udp-G0Це звісно дуже добре, що чиновники сіли і провели нараду, тепер виникає запитання чи це вони так вже відремонтували дорогу до Рідколісся чи тільки планують?
На дорозі смола розтопилася і чіпається на колеса тим самим розноситься по всій дорозі.

П.С. Фото зроблене 11 червня 2015р, запитують користувачі соцмереж, реагуючи на інформацію Монастириської райдержадміністрації.

Люди ще не в курсі, що новою нарадою їх ощасливить цього тижня, 18 червня, голова ОДА степан Барна, який проведе виїзну колегію облдержадміністрації, засідання оргкомітету з проведення фестивалю “Дзвони Лемківщини”

B1i0lvmMSOs
Офіціоз—————————————————————————

9 червня голова районної державної адміністрації М.Павлік, за участю голови районної ради В.Данилюка, провела нараду з керівництвом міської ради, дорожньої служби та лісництв району.

Під час наради обговорено питання будівництва придорожніх площадок, ремонту автомобільних доріг та благоустрою придорожніх смуг на автомобільних шляхах району. В ході наради вирішено окремі організаційні питання та дано ряд доручень щодо належного виконання поставлених завдань в світлі підготовки до Всеукраїнського фестивалю лемківської культури, який планується провести 1-2 серпня 2015 року.

Марш волонтерської групи ” Схід та Захід єдині” на Новоайдар і Щастя

Свадьба в России потрясающая вещь