111

telefonВ Держфінінспекції в області функціонує телефон довіри, який забезпечує зв’язок інспекції з громадськістю. Телефонувати можна щодня з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 17.00) за номером (0-352) 52-54-05.
Основними завданнями функціонування телефону довіри є: надання інформації щодо повноважень органів Держфінінспекції, забезпечення оперативного реагування на порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності) посадових осіб органів Держфінінспекції при здійсненні ними своїх повноважень.
Якщо Вам відомі факти неправомірних вчинків у роботі чиновників з державним майном та грошима, а тим більше факти їх незаконного привласнення, не вагайтесь – дзвоніть на телефон довіри.
Крім цього, Держфінінспекція в області просить інформувати про факти неналежного виконання обов’язків її працівниками під час проведення ними контрольних заходів. У випадку упередженості з боку фінансового інспектора, формалізму чи відхилення від законодавчих та нормативних документів в його роботі, негайно дзвоніть на телефон довіри.
У повідомленнях необхідно викласти причини звернень та суть питання.
Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями також можна дзвонити на телефон довіри Держфінінспекції України за номером (044) 425-38-18.

Прес-служба Держфініспекції в області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.