111

IMG_0004Колишній член “Партії регіонів”, депутат міської ради Віталій Цимбалюк продовжує дурити тернополян. Йдеться про його нові ініціативи, які не можливо реалізувати, поки у Тернопільській міській раді засідає злодійська свободівська більшість. Днями регіоналівське потороччя запропонувало на перший погляд добрі речі: звільнити від сплати комунальних послуг учасників АТО та їхні сім’ї, заборонити продаж алкоголю на зупинках громадського транспорту, заборонити передачу землі комунальним підприємствам міськради з правом суборенди. Такі проекти рішень готуються подати на чергову сесію активісти громадської організації «Тернопіль Європейський». Свої ініціативи репрезентували заздалегідь, аби все відбулось в рамках чинного законодавства, рішення обговорила громадськість, розглянули відповідні депутатські комісії.

Воно то все добре, але якось наївно довіряти свій гамець злодію, який перед тим тебе кілька років обкрадав з бандою януківців. Невже тернополяни купляться на чергові побрехеньки і солодкі обіцянки?

Коли Цимбалюк-молодший просто вступиться геть, не намагатиметься без мила залізти…

Шкода, що так безславно згубить свою політичну кар’єру Олег Вітвіцький, який поки є колегою Цимбалюка по міській раді цього скликання.

2 comments

  1. люда

    задрав той риг цимбалюк,він як клоун з своїми проектами,хоть би не позорився….

  2. Богдан

    Для того, щоб звільнитися від ригівського минулого треба поїхати добровольцем в АТО і бути там стільки часу, скільки перебував в рядах партії обРигонів. А так прізвище Цимбалюк має тавро прокаженого назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.