111

aSYz5-vSxowСьогодні вранці представники силових структур заблокували всі навчально-тренувальні бази “Правого сектора” (“ПС”) в західних областях.

Про це повідомив УНІАН речник “ПС” Львівщини Тарас Кузяк. “На даний час сім БТРів і велика кількість правоохоронців, які не представляються, оточили тренувальну базу в Сколівському районі Львівщини, яка розташована неподалік міста Сколе. Вхід-вихід із бази, де постійно проходять вишкіл від 20 до 100 активістів “Правого сектора”, які звідти вирушають в зону проведення АТО, заблоковано. Така ж інформація надходить з інших навчально-тренувальних баз, які знаходяться на теренах західних областей”, – сказав Тарас Кузяк.

За його словами, силовики, вочевидь, у такий спосіб блокують можливість активістам “ПС” вирушити “на допомогу побратимам у Закарпаття”.

“Наразі до будь-яких активних дій силовики не вдаються. Ми сподіваємося на здоровий глузд, однак у разі штурму бази у Сколівському районі ми готові вдатися до опору, і вже активісти “ПС” виставили блокпости в районі оточеної бази біля Сколе”, – заявив Тарас Кузяк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.