111

naberegny kvartalУ вересні 2014 року у Тернополі розпочала роботу будівельна піраміда – “Набережний квартал”. На вулиці Степана Будного,30, що біля розважального комплексу “Братислава”, компанія “Набережний квартал” взялася зводити два будинки без жодного документу. Запорукою успіху аферистів була низька ціна – 4900 гривень за квадратний метр (тоді як інші компанії пропонували від 6500 гривень) і “дах” – екс-заступник Генерального прокурора України Василь Присяжнюк, уродженець села Колодно Збаразького району Тернопільської області.

Всі кошти, які збирали для будівництва дешевого житла по Україні, акумулювались в банку “Банк національний кредит”. Ця банківська структура була своєрідною прокладкою, через яку здійснювала операції будівельна компанія і мала спільного власника.

Днями у Тернополі призупинено будівельні роботи на недобудованому об’єкті. Чому? Бо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) оголосив про введення в “Банк національний кредит” тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду. Рішення прийнято на підставі постанови Правління Національного банку України №358 “Про віднесення ПАТ” Банк Національний кредит “до категорії неплатоспроможних“. Тимчасова адміністрація в банк введена строком на 3 місяці – з 8 червня 2015 по 7 вересня 2015 включно. Інформація про це розміщена на сайті фонду. Уповноваженою особою фонду на тимчасову адміністрацію призначений Дмитро Онищук.

Чи пропали кошти пайовиків “Набережного кварталу” – невідомо, але у Тернополі будівельники-гуцули, які зводили будинок навіть у вихідні дні, зникли. Правда, залишилось добудувати там лише два поверхи. Що ж до облаштування прибудинкової території, то про це можна забути, оскільки там й далі стоянка вантажівок.

Р.S. Ще на старті цього проекту йшлося, що аферисти хочуть “зрубати капусту”, а наївні тернополяни викладуть згодом ще таку ж суму на легалізацію незаконно збудованої багатоповерхівки.

У Тернополі розпочала діяльність “будівельна піраміда”?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.