111

Landyak11.Чим цинічніша брехя – тим більше вірять в неї люди! Принципом Геббельса користується влада міста! Днями появились чергові замовні статті про мене в тернопільських газетах,правда без підпису, без автора . Розумію, бракує мужності підписатись під брехнею!

Газети друкують такі анонімки. З однієї редакції (хотіли зберегти лице)попередили, .що мають такий заказ І мусять його виконати! Велика спокуса, важко вистояти!

Так, я пропустив частину засідань комісій! Пропустив! Це був мій протест!
Кожна комісія контролюється Надалом, через поки- що ще вірних свободівців , а їх є більшість та депутатів – бюджетників, які на контракті і їм страшно виступити -проти! Проти неправди, проти деребану грошей, проти розбазарювання землі!
Кожного року я писав Надалу листи, а також бюджетній комісії , членом якої я є, про виділення коштів на БУДИНКИ свого округу. І що? Виділили 0 гривень за чотири роки . Я підкреслюю, стільки виділили – по моїх листах і в будинки мого округу!!! Від комісії не було навіть відповіді на мої листи..Чому я пишу листи -мене питають? Та тому , що лист лишає слід – на слово теперішній мер не реагує.
А виборцям я надам копії своїх звернень, нехай оцінять як їх “ПОВАЖАЄ МЕР”. Адже не для себе я писав , а для людей!!!.

2. Ландяк лобіює земельні питання??? Тут і Геббельс сказав би – класні мої учні!!! Я більше 7 років назад купив два склади у ВАТ “Текстерно”., а орендну плату за землю продовжую до сьогоднішнього дня сплачувати , згідно договору, на рахунок підприємства. В бюджет ці гроші не поступають! Підкреслюю -не поступають!
Так , я хочу укласти угоду з міською радою та сплачувати кошти місту! Чому??? Та хоча б тому , щоб мати право отримати кредит, адже сплата орендної плати за землю на рахунок ВАТ “Текстерно” не дає такого права. Хто не знає – запитайте у банкірів! Ось в чому секрет. І Надал все це знає, я йому направив листа з усіма копіями документів і перед депутатами два рази про це виступав на сесії, а вони вперто чомусь не голосують.
Тому Надал і депутати від Свободи винні , що гроші в бюджет не поступають і таких випадків , як у мене за чотири роки назбиралось БАГАТО!!!
Надалу просто важко пробачити мені за мою критику щодо знищення ним парків, забудови стадіону ХБК. Надала допікають мої викриття його афер з приватизації землі в гаражних кооперативах, деребану землі через фіктивні (без жодного працівника) комунальні підприємства та багато чого іншого.

Петро Ландяк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.