111

11168757_942264432507279_8277890828334624526_n21 липня о 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться народне віче “Геть владу зрадників!”, яке організовує Військово-політичний рух “Правий_сектор” під проводом Дмитра Ярош’а.

Режим Порошенка повністю себе дискредитував. Ставши на шлях зради національних інтересів, ця влада втратила легітимність і моральне право очолювати український народ.

Люди, які зайшли у владні кабінети на крові патріотів, швидко забули усе, що обіцяли на Майдані. Тотальна корупція, яка веде до зубожіння українців, стала візитною карткою діючої влади. Псевдореформи завели український народ у злидні і безвихідь, а люстрація виродилася у перетасовку старих корупційних кадрів.

Переслідування патріотів, боротьба з добровольчим і волонтерським рухом, співпраця з російськими окупантами, антиконституційна здача українських територій – такою є політична «програма» команди Порошенка.

Цей режим є антинародним за своєю суттю, і продовження його панування ставить під загрозу майбутнє української нації. Влада, яка оголосила неприкриту війну своєму народу, повинна бути зметена силами національної революції.

Ми вимагаємо повного перезавантаження влади, яка не виправдала жодних покладених на неї сподівань. Цю владу народив Майдан – він же її і знищить.

Кожен, кому не байдужа доля нашої держави, повинен прийти на народне віче 21 липня. Доля України і твоя власна – в твоїх руках!

У вівторок 21 липня о 19 годині – усі на Майдан!Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.