З’явилися панорами морських курортів України

Поділитися

proxy.imgsmail.ruНа Яндекс.Картах з’явилися нові панорами морських курортів України. Тепер користувачі, які планують подорож на відпочинок, можуть побачити в інтернеті вулиці та будинки Затоки, Курортного, Грибівки, Кароліно-Бугаза, Коблевого, Кирилівки і вибрати те, що сподобалося найбільше. За допомогою панорам можна дізнатися, як виглядає курорт насправді, а не на глянцевих фотографіях: чи чисто на вулицях, чи давно ремонтували фасади турбаз і готелів, чи є там магазини, кафе та нічні клуби. Крім того, можна оглянути місцеві визначні місця — приміром, прогулятися Центральною алеєю Затоки, Федотовою косою у Кирилівці або обійти подвір’я Білгород-Дністровської фортеці на березі Дністровського лиману.

Крім нової зйомки курортів, Яндекс.Карти оновили й доповнили панорами Одеси. Перші краєвиди міста з’явилися на Картах 2010 року, і відтоді багато чого змінилося. Заново було знято Потьомкінські сходи, увесь центр і деякі спальні райони, додано панорами бульвару Жванецького, під’їзду до аеропорту, нового стадіону «Чорноморець», підходів до пляжів Ланжерон і Лузанівка та багато інших місць.

Зйомки панорам відбувалися наприкінці травня – на початку червня 2015 року, їх виконував партнер Яндекса компанія neq4. Усього було знято понад 300 кілометрів вулиць та доріг міст і селищ, включно із 2 кілометрами пішохідної зйомки в Аккерманській фортеці. Просто зараз триває робота над панорамами нової набережної Затоки, яку було відкрито зовсім недавно, і деяких пляжів на курортах Одеської області. Вони з’являться на сервісі найближчим часом.

(Фотографії зі зйомки Кирилівки див. в альбомі)

Загалом на Яндекс.Картах доступні панорами понад 70 міст і курортів України — це більше 15 тисяч кілометрів вулиць. Будь-якою панорамою легко поділитися за допомогою короткого посилання, а власники сайтів можуть безкоштовно вбудувати панораму на свій ресурс. Сервіс доступний на maps.yandex.ua та у мобільній програмі Яндекс.Карти.

Про те, як створюються панорами вулиць на Яндекс.Картах, можна прочитати у документі.

Відеоролик «Панорамами Затоки зі швикістю 860 км/год»

Москвич під Тернополем потрапив під КамАЗ

Хмельничанин, розбивши у ДТП власний автомобіль, викрав схожий у Тернополі