“Борусія” Дортмунд виграв матч ЛЄ програючи 0:3

BorussiaD_600Футболісти дортмундської “Борусії” на виїзді обіграли норвезький клуб “Одд Гренланд” у першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи, програючи по ходу зустрічі з рахунком 0:3, повідомляє сайт німецької команди

Вже на 22 хвилині аутсайдер поєдинку здивував дортмундців – 3:0. У господарів відзначилися Самуельсен, 1 (хвилина), Нордквелле, 19, Рууд, 22.

Однак надалі “Боруссія” зібралася і продемонструвала характер до перемоги. На 34 хвилині воротар норвежців не зафіксував м’яч у руках, за що був покараний нападником П.Обамеянгом. На початку наступного відрізку Кагава зробив відставання мінімальним. Згодом П.Обамеянг дальнім пострілом поцілив у стійку, але досяг своєї мети на 76 хвилині – 3:3.

Перемогу гостям приніс влучний удар головою екс-гравця “Шахтаря” Г.Мхітаряна – 3:4.

Нагадаємо, що матч у відповідь пройде 27 серпня у Дортмунді.

У Тернополі відбудеться представлення роману Миколи Горбаля “Повернення”