578165_544785632227816_997995565_nІ не лише всякі псевдосоціологічні конторки з фейковими «опитуваннями» є індикатором початку (а вони вже з’явилися, якимсь чудом примудряючись «проводити» опитування в Києві за 2 дні). Ще один показник — абсолютно хамські публікації в ЗМІ, де з тебе роблять що завгодно (вірніше, те, що комусь треба). Чесне слово, інколи хочеться просто зовсім відмовитися давати будь-які коментарі, принаймні, по телефону і без попереднього узгодження. Ну от звернулися з з сайту «В час пік» (хто знає — чий це?) з проханням прокоментувати ситуацію з виборами мера в Києві. Я висловила деякі думки, сказавши на закінчення (цитую з публікації): «Но, все-таки, необходимо дождаться окончательного списка участников, чтобы понимать, есть у Кличко шанс стать мэром Киева во второй раз или нет», — резюмировала директор Фонда «Демократические инициативы». Тобто висновок очевидний — що поки ще нічого не ясно. І було це ще до рішення про союз «УДАРу» та БПП (бо ходили чутки про Гройсмана).
Натомість назва цієї публікації просто сенсаційна: «Бекешкина: У Кличко нет никаких шансов выиграть мэрские выборы». Брехня повна!!! Я такого не говорила.
Автор публікації — такий собі «Виктор Белый» , втім, думаю, це «псевдо».
Ну, і що з цим робити? Так що не ображайтеся, тепер з виданнями, яких не знаю — спочатку дивлюся, хто вони і що, цікавлюся репутацією, дивлюся, що за журналіст, і далі текст узгоджуємо. Скажете — специфіка професії вимагає оперативності. А нагло брехати — теж «специфіка професії»?

Ірина Бекешкіна, Фонд «Демократичні ініціативи»

Добавить комментарий