Що потрібно українським воїнам, які боронять нас від загарбників з Росії

Поділитися

ato6Актуальні потреби станом на 3 серпня:

– 5000 грн на метеостанцію для 24 бригади. Метеостанція потрібна як реактивщикам, так і артилеристам. Метеостанції дуже потрібні нашим бійцям на передовій, адже дають змогу враховувати у бойових умовах погодні фактори.

– 40000 грн на покупку шоломофонів для танкістів полку “Азов” (танковий батальйон “Холодний Яр”). Шоломофон захищає голову бійця від механічних пошкоджень та створює необхідну звукоізоляцію. Має вбудовану систему систему навушників та переговорне обладнання.

– біноклі (кратність мінімум 25 на 50) для 72-ї бригади та для інших бригад, що знаходяться в безпосередній близькості до позицій ворога. Оскільки тепловізори, дальноміри та інша “оптика” є надто дорогою, заисники просять бодай якісних бноклів, адже без “очей” вони почуваються сліпими котенятами перед лицем загарбників.

– мотор УАЗ або Волга 24 – для 44 артилерійської бригади, дивізіони якої перебувають на позиціях по усій лінії розмежування.

Деталі можна дізнатися за номером “гарячої” лінії Логістичного центру: 097-2-055-055. Або завітавши за адресою в Тернополі: вул.Збаразька 16, гуртівня “Галант”.

У Коропецькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою виявлено втрат на суму понад 235 тис. гривень

Нова декларація з плати за землю